Чернівці
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Юзько Вікторія Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Юзько Вікторія Олександрівна

Кваліфікований фахівець з терапії хвороб гінекологічного профілю, володіє усіма сучасними методами діагностичних гінекологічних обстежень, оперативного, в т.ч. лапароскопічного лікування. Спеціалізуються на лікуванні таких патологій, як запалення органів статевої системи, захворювання шийки матки, гормональні порушення, інфекції, что передаються статевим шляхом, порушення менструального циклу, жіноче безпліддя.

Перевірені відгуки про лікаря 13 відгуків

Галина 25 Січень 2024
Лікар дуже хороший, відповідальний. Прийом відбувся на дуже  високому рівні.
Людмила 04 Грудень 2023
Мені було дуже приємно бути на прийомі. Раніше я була в інших лікарів і мені зовсім інше говорили, але коли я прийшла сюди на огляд, то було набагато краще і мені було спокійніше, лікар мене заспокоїв
Мар'яна 01 Грудень 2023
Все пройшло добре.
Наталія 04 Листопад 2023
Консультація пройшла на найвищому рівні, я закрила усі свої питання, тому залишилась задоволеною.
Тетяна 27 Квітень 2023
Любов 30 Жовтень 2020
Видно що дуже хороший фахівець, дуже ввічлива та розумна людина, професіонал своєї справи. Задоволена роботою лікаря
Олександра 05 Жовтень 2020
Аліна 01 Липень 2020
Лікарка приємна, хороший спеціаліст.Мені все сподобалось.
Надія 12 Березень 2020
Олена 11 Лютий 2020