Репродуктологи в Одесі

за ціною
за стажем
за кількістю відгуків
Сьогодні, 24 Вересня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Шубладзе Наталія Михайлівна на Doc.ua
16 років досвіду
Дорослі
Лікар-репродуктолог, акушер-гінеколог. Спеціаліст в області радіохвильової хірургії, ЕКО (екстракорпоральне запліднення).
Медико-діагностичний центр «Мегамі»
проспект Героев Небесной Сотни, 47/1на карті
Київський
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог Калєєва Алла Олегівна на Doc.ua
25 років досвіду
Дорослі
Акушер-гінеколог з 24-річним стажем роботи. Професійні інтереси Алли Олегівни - діагностування, лікування жіночого безпліддя, лікування хвороб за профілем ендокринної гінекології, підготовка пацієнтки до зачаття малюка, подальше спостереження за вагітністю.
Лікар Репродуктолог Данилова Катерина Олексіївна на Doc.ua
11 років досвіду
Дорослі
Пріоритетний напрямок роботи Катерини Олексіївни - лікування сімейного безпліддя (чоловічого / жіночого). Також даний фахівець компетентний у проведенні екстракорпорального запліднення, перевірки прохідності маткових труб, кольпоскопії, гістероскопії, ультразвукових досліджень.
Лікар Репродуктолог Кошик Дмитро Анатолійович на Doc.ua
13 років досвіду
Дорослі
Лікар вищої категорії, є асистентом кафедри реконструктивної і відновлювальної медицини і веде курс по репродукції людини. Допомагає парам зачати дитину за допомогою допоміжних репродуктивних медичних технологій, методів лікування і процедур.
4.4
Лікар Гінеколог, Репродуктолог Захаренко Ігор Леонідович на Doc.ua
Дорослі
Лікар має вищу категорію, є завідувачем відділенням репродуктивної медицини. Проводить діагностику і виявляє причину первинного невиношування вагітності, безпліддя у чоловіків і жінок, призначає лікування за допомогою допоміжних репродуктивних технологій.
4.4
Лікар Репродуктолог, Гінеколог, УЗД-фахівець Мухтожева Мухаббат Зурішоївна на Doc.ua
Діти
Мухаббат Зурішоевна спеціалізується на дорослій та дитячій гінекології, репродуктології. Займається лікуванням хвороб, що передаються статевим шляхом, порушень менструального циклу, безпліддя, захворювань матки, яєчників, запальних захворювань малого таза. Будучи досвідченим УЗ-діагностом, виконує УЗД органів малого таза, залоз, жовчного міхура.
4.3
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог Саєнко Алла Іванівна на Doc.ua
Дорослі
Лікар Саєнко О.І. є кваліфікованим фахівцем у сфері репродуктології та гінекології, область професійних інтересів лікаря включає допоміжні репродуктивні технології, відновлення органів репродукції жінки після невдалих спроб ЕКО, лікування гінекологічних ендокринопатій та ін.
4.1
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Аждер Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Дорослі
Акушер-гінеколог, репродуктолог, проводить УЗД, гістероскопію, кольпоскопію, ЕКО (екстракорпоральне запліднення) з метою лікування безпліддя (чоловічого і жіночого), синдрому полікістозних яєчників.
3.8
Лікар Репродуктолог Гриценко Анна Сергіївна на Doc.ua
9 років досвіду
Дорослі
Лікар спеціалізується на репродуктології. Займається діагностикою та лікуванням всіх форм безпліддя, проводить ЕКО та інші види допоміжних репродуктивних технологій. Лікує звичне невиношування вагітності
3.4
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Сейлова Анастасія Ігорівна на Doc.ua
5 років досвіду
Дорослі
Лікар проходила інтернатуру за фахом «Акушерство і гінекологія», після чого захистила дисертацію і отримала ступінь магістра. Анастасія Ігорівна веде консультативний прийом з питань зачаття дитини і вагітності, діагностує патології і призначає лікування.
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Показати ще 5 Лікаріautorenew