DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

Клініка DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

add_box Алергологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «DailyMedical» пропонує весь спектр медичних послуг, включаючи амбулаторний прийом, проведення планової вакцинації, диспансеризацію, широкий перелік медсестринських та інших процедур, програми обслуговування, акції та багато іншого. Дитячий і дорослий прийом ведуть провідні фахівці Дніпропетровська, проводиться широкий спектр діагностичних обстежень: УЗД, функціональна діагностика, лабораторний аналіз.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Гагаріна, 99Дна карті
Бабушкінський (Шевченківський)
Рейтинг клініки розраховується на основі

Медичний центр «DailyMedical» ввібрав в себе все краще в медичному обслуговуванні та сервісі, що може запропонувати державна і приватна медицини у нас і за кордоном. Сьогодні до послуг пацієнтів в центрі «DailyMedical» - консультації досвідчених фахівців, нове діагностичне обладнання, якісні та перевірені вакцини, затишний і барвистий інтер'єр клініки.

Перелік послуг клініки «DailyMedical» досить широкий. Крім педіатрів і терапевтів прийом ведуть лікарі більше 30 спеціальностей, як для дорослих, таки для дітей. Фахівці центру «DailyMedical» знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини, прийом у лікаря проходить в доброзичливій обстановці, в ігровій та розважальній формі. Після відвідин центру «DailyMedical» ваша дитина більше ніколи не буде побоюватися лікарів і уколів. Все це дозволяє клініці «DailyMedical» надавати медичні послуги найвищого рівня для всієї родини.

Перелік послуг, що надаються в центрі «DailyMedical»:

• амбулаторний прийом лікарів 30 спеціальностей, починаючи з педіатра і терапевта, закінчуючи психологом і логопедом;
  • вакцинація: вакцинація дітей згідно з національним календарем щеплень (наказу МОЗ №595); вакцинація за індивідуальним планом, який розробляє кваліфікований лікар-імунолог, з урахуванням особливостей дитини і якщо було порушення календарного плану попередніх вакцинацій; для вакцинації використовуються імпортні полівакцини, що дозволяє проводити вакцинацію за один раз, а не в три-чотири прийоми, як це прийнято робити в дитячій поліклініці. Це дає можливість мінімізувати травматизацію і ризик виникнення алергічної реакції;
  • диспансеризація: проведення диспансеризації дітей до року; проведення диспансеризації дітей будь-якого віку перед дитячим садом; проведення диспансеризації дітей 6-7 років перед школою; проведення диспансеризації дітей з 8 до 18 років; проведення диспансеризації дорослих; диспансеризація проводиться згідно з Наказом МОЗ України від 29.11.2002 р №434 і №728 від 27.08.2010 р .;
  • процедури: медсестринські маніпуляції; ЛОР-процедури; офтальмологічні процедури: хірургічні процедури;
  • видача довідок: довідки в басейн, дитячий сад, школу з аналізами і без; оформлення санаторно-курортної карти; оформлення прищепного сертифікату; оформлення картки в д / с, школу (ф. 026 / о); оформлення дитячої диспансеризації (ф.112 / у) і ін .;
  • програми обслуговування.

Переваги медичного центру «DailyMedical»:

• прийом ведуть лікарі - доценти і професори, кандидати і доктора медичних наук, лікарі першої / вищої кваліфікаційної категорії;
  • проведення вакцинації якісними зарубіжними полівакцинами з дотриманням нормативів МОЗ;
  • широкий спектр функціональної та ультразвукової діагностики;
  • прийом ведеться за попереднім записом;
  • наявність готових програм обслуговування для пацієнтів;
  • власна депозитна програма;
  • постійні акції та розіграші.

Відвідавши медичний центр «DailyMedical», ви переконаєтеся в тому, що його колектив пропонує вам і вашим діткам щиру турботу і кваліфіковану медичну допомогу!

Перевірені відгуки про клініку
Дмитрий 26 Липень 2021
В клініці трохи застаріле обладнаня, дув здивован
Илья 11 Лютий 2021
Клиника отличная, все понравилось. Сервис бомба.
Евгения 30 Листопад 2020
Единственное, что не нравиться, что именно в этом центре записываешься на одно время, а ждать минимум двадцать минут! Я также ходила и к трихологу, и к гастроэнтерологу! Записываешься на одно, а ждать нужно двадцать минут! Я же записалась не в бесплатную клинику, а сижу и жду в очереди.
Оксана 22 Вересень 2020
Клиника хорошая, светлая и современная.
Сергей 19 Вересень 2020
Клиника убранная, чистая, красивая, хорошая аппаратура.
Філії мережі
Все клініки