Дніпро
DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

Відгуки про клініку DailyMedical (Дейлі Медікал), медичний центр для дітей та дорослих

add_box Алергологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «DailyMedical» пропонує весь спектр медичних послуг, включаючи амбулаторний прийом, проведення планової вакцинації, диспансеризацію, широкий перелік медсестринських та інших процедур, програми обслуговування, акції та багато іншого. Дитячий і дорослий прийом ведуть провідні фахівці Дніпропетровська, проводиться широкий спектр діагностичних обстежень: УЗД, функціональна діагностика, лабораторний аналіз.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Гагаріна, 99Дна карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
239 відгуків
Дмитро 23 Квітень 2024
В клініку зверталися вже не перший раз, обслуговуємося в клініці на постійній основі, ніколи зауважень не було
Світлана 22 Квітень 2024
Все добре, але адміністратори щось наплутали з часом.
Матвій 18 Квітень 2024
Лікар, Мицик Тетяна Євгенівна, надала професійну консультацію і допомогу, ми задоволені лікарем. Хороша клініка
Наталія 16 Квітень 2024
Візит пройшов швидко та інформативно. Залишилась задоволеною.
Кароліна 16 Квітень 2024
Буда на консультації в ортопеда Леонова Андрія Федоровича, візитом залишилась задоволеною.
Олександра 08 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Богдан 05 Квітень 2024
Нас все устроило, в клинике очень хороший ортопед-травматолог, доктор очень понравился. Доктор очень хорошо все объяснил, очень грамотный доктор. Клиника тоже понравилась, чистенькая, замечаний не было, персонал приветливы, все хорошо в клинике
Любов 04 Квітень 2024
Хороша клініка, все було добре, зауважень до персоналу не було
Павло 01 Квітень 2024
Дуже нам сподобалася клініка.
Вікторія 27 Березень 2024
Приємне враження, персонал привітний, все пояснює.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right