Дніпро

Акції та знижки приватних клінік

Медичний Check-Up «УНІВЕРСАЛЬНИЙ»
Звичка проходити регулярні медичні обстеження є ключовою для збереження здоров'я дорослих. Це є ціла життєва філософія - той, хто перевіряє своє здоров'я хоча б раз в рік, закладає міцний фундамент свого майбутнього. Пам'ятайте, що ваше здоров'я - ваша найбільша цінність. Навіть якщо Ви відчуваєте себе чудово, регулярні чекапи є важливим кроком для збереження якісного життя на довгі роки. Це дозволить: • виявити проблеми на ранніх стадіях; • провести профілактику захворювань; • промоніторити хронічні захворювання; • зберегти та покращити якість життя. Подбайте про себе та запишіться на чекап вже сьогодні.
16 днiв
22:42:33
Check-up конструктор в AMBY medical center
Збери свій чек-ап в AMBY medical center
59 днiв
22:42:33
Пакет «Общий комплекс УЗИ»
Ультразвуковое исследование почек, селезенки, поджелудочной железы, щитовидной железы, печени, желчного пузыря и протоков.
22:42:33
Пакет «УЗИ комплекс для мужчин»
Ультразвуковое исследование органов мошонки, почек, мочевого пузыря и других органов.
22:42:33
Пакет «УЗИ комплекс для женщин»
Ультразвуковое исследование щитовидки, селезенки, молочной железы, печени и других органов.
Пакет «Сосудистый»
Комплекс процедур по дуплексному сканированию артерий.
22:42:33
Пакет «Комплекс УЗИ для детей»
Комплексное УЗ-обследование печени, головного мозга, надпочечников, почек и тазобедренного сустава малыша.
22:42:33
Пакет «Абонемент к диетологу»
Разработка индивидуальной диеты и абонемент на 4 посещения диетолога.