Дніпро
Оксфорд Медікал Дніпро

Оксфорд Медікал Дніпро

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» надає професійні послуги різних медичних напрямків для дорослих і дітей. У клініці можна отримати консультації досвідчених фахівців, пройти діагностику і здати необхідні лабораторні аналізи. Центр має високотехнологічне обладнання у кожному відділенні
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 16:00
вул. Королеви Єлизавети (Глінки), 7на карті
Шевченківський

«Оксфорд Медікал Дніпро» - клініка, яка входить у найбільшу медичну мережу України. Наявність широкого спектру різних лікарських спеціальностей дозволяє клініці надавати лікування та діагностику практично будь-яких захворювань. Також, у медичному центрі можна пройти комплексне обстеження на передовому обладнанні клініки і здати необхідні аналізи. До послуг клієнтів ультразвукова діагностика на сучасному апараті ACUSON NX3 Elite SIEMENS.

У «Оксфорд Медікал Дніпро» надають послуги за такими спеціальностями:

• Педіатрія
  • УЗИ-діагностика
  • Офтальмологія
  • Денний стаціонар

У клініці «Оксфорд Медікал Дніпро» проводять інноваційне лікування геморою, тріщин і свищів унікальною методикою дезартерізаціі під контролем УЗ-допплерометрії Hal-Rar. Метод є найбільш ефективним і безпечним в лікуванні проктологічних патологій на сьогоднішній день.

У «Оксфорд Медікал Дніпро» надають послуги з комфортного ведення вагітності та ефективного лікування безпліддя. Для діагностики та лікування патологій в цей період клієнтам надані всі необхідні умови (УЗД під час вагітності, лабораторні послуги, консультації кращих фахівців).

Широкий вибір косметологічних методик і оздоровчих процедур представлених у відділенні естетичної медицини здатні поліпшити зовнішній вигляд і зберегти молодість шкіри надовго. Косметологічні процедури з допомогою обладнання Candela Gentle-Max Pro, E-Max, E-TWO, Alvi Prague, Jet Pell, Vela Shape забезпечують швидкий і ефективний результат. Зміцнити своє здоров'я, повернути м'язам і шкірі тонус клієнти можуть на сеансі професійного масажу в «Оксфорд Медікал Дніпро».

Консультації, діагностика та взяття аналізів проводяться за попереднім записом, тому клієнтам клініки не потрібно стояти в чергах і витрачати свій час. При цьому лікар приділяє кожному клієнту максимальну кількість часу і не поспішає завершити прийом. За конфіденційність інформації в «Оксфорд Медікал Дніпро» можна не переживати - всі отримані дані залишаться між Вашим лікарем і Вами. У клініці працюють найкращі фахівці з великим досвідом роботи, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації. У «Оксфорд Медікал Дніпро» піклуються про свою репутацію, тому надають послуги найвищої якості.

Євгенія 03 Липень 2024
В клініці чистенько, гарненько. Класно.
Аліна 05 Червень 2024
Лікар, Білик Марина В'ячеславівна, чудовий спеціаліст, дбайливо ставиться до пацієнтів, прислухається. Все було на вищому рівні, я задоволена прийомом
Михайло 29 Травень 2024
Клініка дуже сподобалась.
Наталя 18 Травень 2024
Все було чудово у цій клініці.
Михайло 03 Травень 2024
Зручне розташування, ввічливий та привітний персонал, хороший ремонт та приємна атмосфера.
Філії мережі
Все клініки