Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро на Набережній Перемоги»

Клініка
Алергологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Косметологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Пульмонологія, Сімейна медицина, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Фтизіатрія, Хірургія ще

Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» вже багато років вважається однією з найбільших мереж мед. центрів по всій країні. В установі приймають лікарі понад 30 спеціальностей. Тут виправдовують довіру своїх пацієнтів і намагаються зберегти свою репутацію, надаючи медичні послуги найвищого рівня ще

• Нд: 9:00-15:00

вул. Набережна Перемоги, 110. На карті

Соборний (Жовтневий)

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У філії «Оксфорд Медікал Дніпро» на вул. Набережній Перемоги пацієнтам пропонується повний спектр послуг з сімейної та естетичної медицини. Крім того в установі практикується унікальна методика лікування геморою Hal-Rar. Фахівці клініки пропонують максимально комфортне ведення вагітності, а також результативне лікування безпліддя.

Тут надаються послуги наступних напрямків:

• проктологія;
  • фтизіатрія;
  • пульмонологія;
  • естетична медицина;
  • алергологія;
  • масаж для дорослих і дітей.

Однією з особливостей клініки можна назвати наявність соляної кімнати, у якій за призначенням лікаря можна пройти лікувальні сеанси галотерапії (або спелеотерапії). Мікроклімат кімнати не містить алергенів і будь-яких забруднювачів, а також вміщує в себе велику кількість іонів солі, які дуже корисні пацієнтам із захворюваннями дихальної системи і частими алергіями.

Мое мнение доктор в конце рабочего дня старался побыстрее людей отпустить. Прием занял минуты три.

Вячеслав, 22.12.2020

Отличный специалист, внимательный доктор, обращайтесь не пожалеете!)

Елизавета, 24.10.2020

Была на приеме у офтальмолога Градецкой, доктор очень понравилась вежливая очень приятная, профессионал своего дела, очень рекомендую! Клиника тоже замечательная все чисто и аккуратно!

Ева, 24.09.2020

Все хорошо, замечательный доктор. Ми до сих пор с ней контактируем, провели уже многие процедуры. Клиника понравилась. Очень рады, что попали к ней. Спасибо!

Владислава, 17.09.2020

В клинике понравилось что есть соленая пещера, очень вежливый персонал, все подскажут, расскажут и покажут. Очень осталась всем довольна

Даниил, 03.08.2020
Дивитися всі відгуки