Дніпро
«Оксфорд Медікал Дніпро на Набережній Перемоги»

«Оксфорд Медікал Дніпро на Набережній Перемоги»

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» вже багато років вважається однією з найбільших мереж мед. центрів по всій країні. В установі приймають лікарі понад 30 спеціальностей. Тут виправдовують довіру своїх пацієнтів і намагаються зберегти свою репутацію, надаючи медичні послуги найвищого рівня
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Набережна Перемоги, 110на карті
Соборний

У філії «Оксфорд Медікал Дніпро» на вул. Набережній Перемоги пацієнтам пропонується повний спектр послуг з сімейної та естетичної медицини. Крім того в установі практикується унікальна методика лікування геморою Hal-Rar. Фахівці клініки пропонують максимально комфортне ведення вагітності, а також результативне лікування безпліддя.

Тут надаються послуги наступних напрямків:

• проктологія;
  • педіатрія;
  • дитяче відділення;
  • естетична медицина;
  • алергологія;
  • масаж для дорослих і дітей.

Однією з особливостей клініки можна назвати наявність соляної кімнати, у якій за призначенням лікаря можна пройти лікувальні сеанси галотерапії (або спелеотерапії). Мікроклімат кімнати не містить алергенів і будь-яких забруднювачів, а також вміщує в себе велику кількість іонів солі, які дуже корисні пацієнтам із захворюваннями дихальної системи і частими алергіями.

Жанна 14 Червень 2024
Доктор, Шептун Юрий Юрьевич, мне очень понравился. У доктора очень высокая степень стрессоустойчивости, очень хороший профессионал, очень конкретный человек, очень сдержанный и спокойный. В клинику я обращалась уже не первый раз. Мне нравится что все сотрудники очень интеллигентные, очень хорошо развиты коммуникабельные способности, все специалисты очень хорошо дают оценку состояния здоровья и отвечают на вопросы  которые им задают. В клинике мне понравились все врачи, в клинике работают профессионалы очень высокого класса
Артем 11 Червень 2024
Дуже гарна клініка, все було чудово.
Ілона 19 Травень 2024
Все було добре, вчасно прийняли.  Наконечна Юлія Юріївна - хороший лікар, прийом сподобався
Аріна 13 Квітень 2024
Мені все сподобалось. Гінеколог Бриднікова - професіонал.
Марія 07 Квітень 2024
Сподобався сервіс та відношення персоналу. В цілому гарна клініка.
Філії мережі
Все клініки