Дніпро
Оксфорд Медікал Дніпро

Оксфорд Медікал Дніпро

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» надає професійні послуги різних медичних напрямків для дорослих і дітей. У клініці можна отримати консультації досвідчених фахівців, пройти діагностику і здати необхідні лабораторні аналізи. Центр має високотехнологічне обладнання у кожному відділенні
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Набережна Перемоги, 110на карті
Соборний
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 16:00
вул. Глінки, 7на карті
Шевченківський
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 8:00 - 15:00
вул. Калинова, 1на карті
Індустріальний

«Оксфорд Медікал Дніпро» - клініка, яка входить у найбільшу медичну мережу України. Наявність широкого спектру різних лікарських спеціальностей дозволяє клініці надавати лікування та діагностику практично будь-яких захворювань. Також, у медичному центрі можна пройти комплексне обстеження на передовому обладнанні клініки і здати необхідні аналізи. До послуг клієнтів ультразвукова діагностика на сучасному апараті ACUSON NX3 Elite SIEMENS.

У «Оксфорд Медікал Дніпро» надають послуги за такими спеціальностями:

• Педіатрія
  • УЗИ-діагностика
  • Офтальмологія
  • Денний стаціонар

У клініці «Оксфорд Медікал Дніпро» проводять інноваційне лікування геморою, тріщин і свищів унікальною методикою дезартерізаціі під контролем УЗ-допплерометрії Hal-Rar. Метод є найбільш ефективним і безпечним в лікуванні проктологічних патологій на сьогоднішній день.

У «Оксфорд Медікал Дніпро» надають послуги з комфортного ведення вагітності та ефективного лікування безпліддя. Для діагностики та лікування патологій в цей період клієнтам надані всі необхідні умови (УЗД під час вагітності, лабораторні послуги, консультації кращих фахівців).

Широкий вибір косметологічних методик і оздоровчих процедур представлених у відділенні естетичної медицини здатні поліпшити зовнішній вигляд і зберегти молодість шкіри надовго. Косметологічні процедури з допомогою обладнання Candela Gentle-Max Pro, E-Max, E-TWO, Alvi Prague, Jet Pell, Vela Shape забезпечують швидкий і ефективний результат. Зміцнити своє здоров'я, повернути м'язам і шкірі тонус клієнти можуть на сеансі професійного масажу в «Оксфорд Медікал Дніпро».

Консультації, діагностика та взяття аналізів проводяться за попереднім записом, тому клієнтам клініки не потрібно стояти в чергах і витрачати свій час. При цьому лікар приділяє кожному клієнту максимальну кількість часу і не поспішає завершити прийом. За конфіденційність інформації в «Оксфорд Медікал Дніпро» можна не переживати - всі отримані дані залишаться між Вашим лікарем і Вами. У клініці працюють найкращі фахівці з великим досвідом роботи, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації. У «Оксфорд Медікал Дніпро» піклуються про свою репутацію, тому надають послуги найвищої якості.

Володимир 18 Квітень 2024
Все пройшло чудово.Дякую.
Андрій 16 Квітень 2024
Враження від консультації позитивні, дякую.
Ева 15 Квітень 2024
Гарне обслуговування, все було добре. Лікар, Вилко Аліна Олександрівни, має гарний підхід до дітей, візит до лікаря сподобався, ми задоволені
Аріна 13 Квітень 2024
Мені все сподобалось. Гінеколог Бриднікова - професіонал.
Артем 12 Квітень 2024
Все було оперативно, чітко. Сам візит пройшов якісно, все що мене цікавило стосовно моєї проблеми, мені чітко надали всю необхідну інформацію в повному обсязі. Мене це все повністю влаштувало.