Дніпро
Оксфорд Медікал Дніпро

Відгуки про мережу клінік Оксфорд Медікал Дніпро

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» надає професійні послуги різних медичних напрямків для дорослих і дітей. У клініці можна отримати консультації досвідчених фахівців, пройти діагностику і здати необхідні лабораторні аналізи. Центр має високотехнологічне обладнання у кожному відділенні
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 8:00 - 15:00
вул. Калинова, 1на карті
Індустріальний
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Набережна Перемоги, 110на карті
Соборний
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 16:00
вул. Королеви Єлизавети (Глінки), 7на карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
169 відгуків
Катерина 21 Червень 2024
Клініка чиста, охайна, прийом відбувся вчасно, персонал клініки уважний, зауважень не було
Жанна 14 Червень 2024
Доктор, Шептун Юрий Юрьевич, мне очень понравился. У доктора очень высокая степень стрессоустойчивости, очень хороший профессионал, очень конкретный человек, очень сдержанный и спокойный. В клинику я обращалась уже не первый раз. Мне нравится что все сотрудники очень интеллигентные, очень хорошо развиты коммуникабельные способности, все специалисты очень хорошо дают оценку состояния здоровья и отвечают на вопросы  которые им задают. В клинике мне понравились все врачи, в клинике работают профессионалы очень высокого класса
Артем 11 Червень 2024
Дуже гарна клініка, все було чудово.
Аліна 05 Червень 2024
Лікар, Білик Марина В'ячеславівна, чудовий спеціаліст, дбайливо ставиться до пацієнтів, прислухається. Все було на вищому рівні, я задоволена прийомом
Михайло 29 Травень 2024
Клініка дуже сподобалась.
Тетяна 25 Травень 2024
В клініці все чітко, розплановано, прийом відбувся вчасно, персонал дуже ввічливий
Ілона 19 Травень 2024
Все було добре, вчасно прийняли.  Наконечна Юлія Юріївна - хороший лікар, прийом сподобався
Наталя 18 Травень 2024
Все було чудово у цій клініці.
Тетяна 18 Травень 2024
Дуже комфортно було у цій клініці, сама клініка дуже сподобалася.
Михайло 03 Травень 2024
Зручне розташування, ввічливий та привітний персонал, хороший ремонт та приємна атмосфера.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right