Дніпро
Оксфорд Медікал Дніпро на Калиновій

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал Дніпро на Калиновій

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» обладнана якісною медичною апаратурою та надає діагностику і лікування різних захворювань дорослих і дітей. У клініці працюють досвідчені фахівці, які постійно підвищують свій професіоналізм на профільних курсах. Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» — персональний підхід, комфорт і відмінні ціни на послуги
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 8:00 - 15:00
вул. Калинова, 1на карті
Індустріальний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
30 відгуків
Катерина 21 Червень 2024
Клініка чиста, охайна, прийом відбувся вчасно, персонал клініки уважний, зауважень не було
Тетяна 25 Травень 2024
В клініці все чітко, розплановано, прийом відбувся вчасно, персонал дуже ввічливий
Тетяна 18 Травень 2024
Дуже комфортно було у цій клініці, сама клініка дуже сподобалася.
Юліана 24 Квітень 2024
В клініці мене все влаштувало, хвертатимуся, дякую.
Олександра 24 Квітень 2024
Не сподобалось відношення адміністраторів клініки,
Артем 19 Квітень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Володимир 18 Квітень 2024
Все пройшло чудово.Дякую.
Ева 15 Квітень 2024
Гарне обслуговування, все було добре. Лікар, Вилко Аліна Олександрівни, має гарний підхід до дітей, візит до лікаря сподобався, ми задоволені
Артем 12 Квітень 2024
Все було оперативно, чітко. Сам візит пройшов якісно, все що мене цікавило стосовно моєї проблеми, мені чітко надали всю необхідну інформацію в повному обсязі. Мене це все повністю влаштувало.
Ганна 08 Квітень 2024
Все було максимально комфортно у цій клініці.
1 2 3
Філії мережі