Дніпро
Оксфорд Медікал Дніпро на Калиновій

Оксфорд Медікал Дніпро на Калиновій

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» обладнана якісною медичною апаратурою та надає діагностику і лікування різних захворювань дорослих і дітей. У клініці працюють досвідчені фахівці, які постійно підвищують свій професіоналізм на профільних курсах. Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» — персональний підхід, комфорт і відмінні ціни на послуги
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 8:00 - 15:00
вул. Калинова, 1на карті
Індустріальний

Медичний центр «Оксфорд Медікал Дніпро» надає широкий спектр послуг з різних напрямків для дорослих і дітей. Головний пріоритет клініки - професійне і якісне надання медичних послуг.

Фахівці клініки мають великий досвід роботи і регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. У центрі представлено найсучасніше медичне обладнання, яке дозволяє проводити діагностику і лікування на найвищому рівні.

«Оксфорд Медікал Дніпро» надає послуги у таких напрямках:

• УЗД-діагностика
  • Мамологія
  • Сімейна медицина і педіатрія
  • Лабораторні аналізи

Для забезпечення якісної діагностики у клініці є сучасне УЗ-обладнання ACUSON NX3 Elite SIEMENS.

У відділенні гінекології надають послуги з ведення вагітності всіх триместрів. У центрі можна здати всі необхідні аналізи, пройти діагностику та отримати консультації досвідчених гінекологів клініки.

Відділення естетичної медицини надає послуги з корекції різних косметологічних дефектів і допомагає своїм клієнтам знайти зовнішність своєї мрії. Для цього використовуються краще обладнання апаратної косметології (Candela Gentle-Max Pro, E-Max, E-TWO, Alvi Prague, Jet Pell, Vela Shape), якісні препарати перевірених косметологічних виробників і професіоналізм косметологів клініки. Різні види масажу здатні поліпшити зовнішній вигляд шкіри і зміцнити імунітет.

Також, у «Оксфорд Медікал Дніпро» використовуються новітні методики лікування проктологічних захворювань (дезартерізація HАL-RАR, латексне лігування гемороїдальних вузлів, інфрачервона коагуляція).

Прийоми у клініці ведуться за попереднім записом, тому витрачати час у чергах клієнтам клініки не доведеться. Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» це медичні послуги найвищої якості, індивідуальний підхід, конфіденційність, комфорт і доступні ціни.

Катерина 21 Червень 2024
Клініка чиста, охайна, прийом відбувся вчасно, персонал клініки уважний, зауважень не було
Тетяна 25 Травень 2024
В клініці все чітко, розплановано, прийом відбувся вчасно, персонал дуже ввічливий
Тетяна 18 Травень 2024
Дуже комфортно було у цій клініці, сама клініка дуже сподобалася.
Юліана 24 Квітень 2024
В клініці мене все влаштувало, хвертатимуся, дякую.
Олександра 24 Квітень 2024
Не сподобалось відношення адміністраторів клініки,
Філії мережі
Все клініки