Дніпро
Оксфорд Медікал Дніпро на Калиновій

Оксфорд Медікал Дніпро на Калиновій

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» обладнана якісною медичною апаратурою та надає діагностику і лікування різних захворювань дорослих і дітей. У клініці працюють досвідчені фахівці, які постійно підвищують свій професіоналізм на профільних курсах. Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» — персональний підхід, комфорт і відмінні ціни на послуги
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 8:00 - 15:00
вул. Калинова, 1на карті
Індустріальний

Медичний центр «Оксфорд Медікал Дніпро» надає широкий спектр послуг з різних напрямків для дорослих і дітей. Головний пріоритет клініки - професійне і якісне надання медичних послуг.

Фахівці клініки мають великий досвід роботи і регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. У центрі представлено найсучасніше медичне обладнання, яке дозволяє проводити діагностику і лікування на найвищому рівні.

«Оксфорд Медікал Дніпро» надає послуги у таких напрямках:

• УЗД-діагностика
  • Мамологія
  • Сімейна медицина і педіатрія
  • Лабораторні аналізи

Для забезпечення якісної діагностики у клініці є сучасне УЗ-обладнання ACUSON NX3 Elite SIEMENS.

У відділенні гінекології надають послуги з ведення вагітності всіх триместрів. У центрі можна здати всі необхідні аналізи, пройти діагностику та отримати консультації досвідчених гінекологів клініки.

Відділення естетичної медицини надає послуги з корекції різних косметологічних дефектів і допомагає своїм клієнтам знайти зовнішність своєї мрії. Для цього використовуються краще обладнання апаратної косметології (Candela Gentle-Max Pro, E-Max, E-TWO, Alvi Prague, Jet Pell, Vela Shape), якісні препарати перевірених косметологічних виробників і професіоналізм косметологів клініки. Різні види масажу здатні поліпшити зовнішній вигляд шкіри і зміцнити імунітет.

Також, у «Оксфорд Медікал Дніпро» використовуються новітні методики лікування проктологічних захворювань (дезартерізація HАL-RАR, латексне лігування гемороїдальних вузлів, інфрачервона коагуляція).

Прийоми у клініці ведуться за попереднім записом, тому витрачати час у чергах клієнтам клініки не доведеться. Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» це медичні послуги найвищої якості, індивідуальний підхід, конфіденційність, комфорт і доступні ціни.

Володимир 18 Квітень 2024
Все пройшло чудово.Дякую.
Ева 15 Квітень 2024
Гарне обслуговування, все було добре. Лікар, Вилко Аліна Олександрівни, має гарний підхід до дітей, візит до лікаря сподобався, ми задоволені
Артем 12 Квітень 2024
Все було оперативно, чітко. Сам візит пройшов якісно, все що мене цікавило стосовно моєї проблеми, мені чітко надали всю необхідну інформацію в повному обсязі. Мене це все повністю влаштувало.
Ганна 08 Квітень 2024
Все було максимально комфортно у цій клініці.
Віктор 29 Березень 2024
Клініку проблемно було знайти, вивіска з назвою клініки трохи не там знаходиться, а в цілому все було добре, гарна клініка, зауважень не було до персоналу
Філії мережі
Все клініки