Дніпро
Сімейний лікар на бульварі Зоряний

Відгуки про клініку Сімейний лікар на бульварі Зоряний

Клініка
add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
"Garvis – Твоя територія здоров'я!" - Мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр Сімейний лікар, Діагностичний центр Garvis, Хірургічна клініка Garvis. Медична мережа "Garvis – Твоя територія здоров'я!" - найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання.
access_time_filled пн - ср : 9:00 - 18:00 access_time_filled вт - чт : 9:00 - 17:00 access_time_filled пт : 10:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
бульвар Зоряний, 1Мна карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
11 відгуків
Марія 30 Березень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці.
Софія 14 Лютий 2024
Клініка дуже сподобалася.
Ірина 23 Січень 2024
На мой взгляд, доктор, Зигало Эльвира Викторовна, компетентная, мне понравилась. Досконально вникла в проблему, все расспросила от начала заболевания и до сегодняшнего дня. В клинике все отлично, замечаний не было
Максим 22 Січень 2024
Все пройшло добре.
Тигран 20 Грудень 2023
Гарна клініка. Привітна адміністрація,  повсюди чисто. Все добре пройшло.
Яна 11 Листопад 2023
Ботвинов Евгений Юрьевич - дуже гарний лікар мамолог, мені він здався дуже кваліфікованим спеціалістом.Мені все сподобалось та консультацією залишилась задоволена
Ілона 23 Жовтень 2023
Все було добре
Анастасія 21 Жовтень 2023
Прийом пройшов вчасно.
Світлана 19 Жовтень 2023
Лікар, Булигіна Елла Вікторівна, дуже спокійно все розказала і пояснила мені, мені дуже сподобалось. В клініці дуже ввічлива адміністратор, все розказала. Мені все дуже сподобалось
Поліна 30 Вересень 2023
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Філії мережі
Все клініки