Дніпро
Сімейний лікар

Відгуки про клініку Сімейний лікар

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
"Garvis – Твоя територія здоров'я!" - Мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр Сімейний лікар, Діагностичний центр Garvis, Хірургічна клініка Garvis. Медична мережа "Garvis – Твоя територія здоров'я!" - найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 16:00 access_time_filled вт - ср : 8:30 - 18:00 access_time_filled чт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 8:30 - 15:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
проспект Героїв, 17Ана карті
Соборний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
21 відгук
Марія 13 Березень 2024
Симонова Татьяна Леонидовна - хороший доктор, все прошло хорошо. Клиника хорошая, замечаний не было
Ніна 18 Жовтень 2023
Симонова Татьяна Леонидовна очень внимательная, выслушала, подкорректировала назначения, хожу к этому доктору не первый раз. Я очень довольна ее работой и профессионализмом.
Карина 24 Вересень 2021
Отличная клиника, приветливые администраторы и очень компетентный доктор!
Ирина 15 Листопад 2020
Клиника очень понравилась, была первый раз.
Анастасия 29 Серпень 2020
Комфортно тихо спокойно, приветливые.
нина 31 Липень 2020
Общение с доктором прошло на хорошем уровне, а в клинике было некомфортно. В кабинете № 2 не было кушетки, упрощенные гинекологические кресла. Кабинет был заставлен коробками с карточками, близость к туалету. Было ощущение подсобного помещения.
Олег 23 Червень 2020
Приятно в жару, прохладно.
Анастасия 22 Червень 2020
Хороший персонал в клинике.
Виктория 25 Травень 2020
Постоянно обращаемся в данную клинику.
Мария 15 Квітень 2020
Долго ждали приёма.