Дніпро
«Сімейний лікар» на ж/м Покровський, медичний центр

«Сімейний лікар» на ж/м Покровський, медичний центр

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Педіатрія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Garvis- Територія здоров'я!» - Мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр «Сімейний лікар», Діагностичний центр «Garvis», Хірургічна клініка «Garvis», Реабілітаційний центр «Garvis». Медична мережа «Garvis – Територія здоров'я!» - це найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання. Медичний центр «Сімейний лікар» надає якісні медичні послуги дорослим та дітям. Основний напрямок діяльності – надання первинної медичної допомоги. «Сімейний лікар» є першим приватним медичним центром у м. Дніпро, який бере участь у медичній реформі. Тут можна підписати декларацію із сімейним лікарем, отримати консультації сімейного лікаря, здати базові аналізи та пройти дослідження безкоштовно – у рамках програми НСЗУ. Також у «Сімейному лікарі» ведуть прийом вузькі спеціалісти, є можливість пройти весь спектр лабораторних досліджень (платно).
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Кондратюка, 10 на карті

• неврологія
  • гінекологія
  • дерматологія
  • лабораторна діагностика

Фахівці клініки регулярно беруть участь у профільних заходах та підвищують свій рівень

Garvis - Територія здоров'я! - Не відкладай на завтра здорове життя!

Філії мережі
Все клініки