Дніпро
Сімейний лікар на вул. Левка Лук'яненка

Відгуки про клініку Сімейний лікар на вул. Левка Лук'яненка

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
"Garvis – Твоя територія здоров'я!" - Мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр Сімейний лікар, Діагностичний центр Garvis, Хірургічна клініка Garvis. Медична мережа "Garvis – Твоя територія здоров'я!" - найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled ср : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Левка Лук'яненка, 20на карті
Соборний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Анатолій 09 Березень 2024
В клініку зверталися не перший раз. На консультацію до лікаря нефролога їдемо з іншої області. Клініка підняла вартість консультацій і не зрозуміло чому така висока вартість консультації, якщо середня ціна по країні дешевша.  Хочу почути від клініки пояснення: як складається вартість консультації і по якім критеріям. Також є бажання звернутися до міністерства охорони здоровʼя і отримати відповідь на своє питання
Відповідь клініки 20 Березень 2024
Шановний пане Анатолію! Ми високо цінуємо наших пацієнтів, тому вважаємо за потрібне не залишати без відповіді їх питання. Ми розуміємо Ваші емоції, але маємо зазначити, що як приватний заклад ми має право самостійно встановлювати ціну на медичну послугу, а наша політика ціноутворення є виваженою, раціональною та такою, що спрямована на підтримання оптимального балансу між вартістю послуги та ії якістю. Дякуємо за розуміння та бажаємо Вам міцного здоров'я!
Михайло 07 Лютий 2024
Візитом залишився задоволеним.
Елена 01 Листопад 2023
Все пройшло добре, буду користуватись в майбутньому в разі потреби.
Віра 21 Жовтень 2023
Всё прошло нормально. Спасибо.
Святослав 10 Листопад 2020
При входе в клинику никто не здоровается, не подсказывают куда идти, немного в этом плане халатно, есть с чем сравнивать.
Надежда 13 Лютий 2020
Не оперативный персонал и не понимали кому что нужно делать.
Філії мережі
Все клініки