Дніпро
Сімейний лікар на бул. Кобзаря

Сімейний лікар на бул. Кобзаря

Клініка
add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Медичний центр «Сімейний лікар» надає якісні медичні послуги дорослим і дітям. Основний напрямок діяльності - надання первинної медико-санітарної допомоги. У «Сімейному лікаря» ведуть прийом фахівці 16 медичних спеціальностей, є можливість пройти лабораторні, інструментальні дослідження
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
ЖК «Олімпійський», бульвар Кобзаря, 2, приміщення 2/5на карті
Індустріальний

МЦ «Сімейний лікар» відкритий в січні 2017 року. У медичному закладі надаються якісні медичні послуги населенню відповідно до умов реформи системи охорони здоров'я. «Сімейний лікар» є першим приватним медичним центром в м Дніпро, який бере участь у медичній реформі. Тут можна вибрати доктора і підписати з ним декларацію.

Кращі лікарі 16-ти спеціальностей працюють в клініці, яка може стати прикладом перетворення звичної і не самою комфортною поліклініки в сучасний і затишний центр сімейної медицини. Структура центру створена з урахуванням всіх потреб з охорони здоров'я сім'ї, великий або маленькою, і кожного її члена окремо. Укладаючи декларацію з клінікою «Сімейний лікар», ви можете бути впевнені, що в будь-який час отримаєте кваліфіковану першу допомогу і оптимальний обсяг діагностики та лікування.

Переваги медичного центру «Сімейний лікар»:

• затишна атмосфера і відсутність відчуття лікарні;
  • економія часу: попередній запис на консультацію до будь-якого фахівця гарантує відсутність черг і великих інтервалів між прийомами, якщо вам потрібно відвідати кількох лікарів;
  • доступність медичних послуг, включаючи вакцинацію, видачу медичних довідок, лікарняних листів;
  • все одно можна зателефонувати на будинок сімейного лікаря або вузького спеціаліста і медсестри для здачі аналізів і маніпуляцій;
  • можливість зберігати всю інформацію про здоров'я або перебігу хвороби в електронній медичній карті. Вам більше не доведеться шукати її перед візитом до лікаря.результати аналізів ви також
  • отримаєте по електронній пошті;
  • комунікація з лікуючим лікарем в будь-який час і рекомендації в телефонному режимі;
  • продуманий графік роботи лабораторії. Забудьте про голодних годиннику в очікуванні аналізів;
  • турбота про маленьких відвідувачів. Для них організована спеціальна дитяча зона, де вони можуть подивитися улюблений мультфільм, пограти або помалювати;
  • нагадування про дату і час консультації - ви більше не пропустите важливий візит;
  • зручний під'їзд на автомобілі з можливістю парковки, широкі доріжки і пандуси для колясок;
  • розташування на першому поверсі для того, щоб пацієнтові будь-якого віку, з супроводом або без, було просто потрапити на прийом до лікаря.

Напрями роботи клініки:

• андрологія;
  • травматологія;
  • ЕКГ;
  • лабораторна діагностика;
  • проведення діагностичних процедур на дому.

В МЦ «Сімейний лікар» поважають і цінують своїх пацієнтів. Вам призначать тільки ті дослідження і консультації, які дійсно потрібні, а план лікування буде складено з урахуванням принципів доказової медицини і згідно з міжнародними протоколами. Для цього фахівці клініки регулярно беруть участь в профільних заходах і підвищують свій рівень.

Тут займаються всіма аспектами здоров'я. Адже це не тільки відсутність хвороб, але і стан гармонії і балансу всіх сфер (фізичної і психічної).Доброзичлива команда завжди готова підтримувати вас в прагненні залишатися активними і здоровими. Спеціаліст клініки завжди вислухає і дасть рекомендації по корекції способу життя, допоможе вибрати відповідний вид спорту або фітнесу. У МЦ «Сімейний лікар» також пропонують комплексне обслуговування в рамках щорічних профілактичних оглядів, в тому числі і для дітей.

Сімейний доктор - це медичний центр, в який хочеться звертатися за здоров'ям і приємним спілкуванням, а не тільки за лікуванням.

Наталія 13 Квітень 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною - сподобалось обслуговування.
Ілля 01 Квітень 2024
Амирбекян Арпіне Микаелівна - молодий, але дуже хороший лікар. Ми задоволені прийомом, дуже гарні враження. В клініку зверталися вже не перший раз, в клініці дуже хороші спеціалісти
Лідія 30 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка.
Олександр 26 Березень 2024
На прийомі у лікаря все було добре. Лікар, Коледа Євгеній Олександрович, хороший спеціаліст. Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Ангеліна 07 Березень 2024
Все чудово було у клініці.
Філії мережі
Все клініки