Дніпро
Сімейний лікар на пр. Слобожанському

Сімейний лікар на пр. Слобожанському

Клініка
add_box Алергологія Венерологія Гастроентерологія Генетика Гінекологія Дерматологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
"Garvis – Твоя територія здоров'я!" - Мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр Сімейний лікар, Діагностичний центр Garvis, Хірургічна клініка Garvis. Медична мережа "Garvis – Твоя територія здоров'я!" - найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 8:30 - 15:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
пр-т Слобожанський, 109 Ана карті
Індустріальний

«Garvis - Територія здоров'я!» - Мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр Сімейний лікар, Діагностичний центр Garvis, Хірургічна клініка Garvis. Медична мережа «Garvis – Територія здоров'я!” - найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання.
Медичний центр «Сімейний лікар» надає якісні медичні послуги дорослим та дітям. Основний напрямок діяльності – надання первинної медичної допомоги. “Сімейний лікар” є першим приватним медичним центром у м. Дніпро, який бере участь у медичній реформі. Тут можна підписати декларацію із сімейним лікарем, отримати консультації сімейного лікаря, здати базові аналізи та пройти дослідження безкоштовно – у рамках програми НСЗУ.

Також у «Сімейному докторі» ведуть прийом спеціалісти понад 30 медичних спеціальностей, є можливість пройти весь спектр лабораторних та інструментальних досліджень (платно).

Напрями роботи клініки:

• андрологія;
  • травматологія;
  • ЕКГ;
  • лабораторна діагностика;
  • проведення діагностичних процедур вдома;
  • амбулаторна хірургія.

Фахівці клініки регулярно беруть участь у профільних заходах та підвищують свій рівень.
Garvis - Територія здоров'я! - Не відкладай на завтра здорове життя!

Ярослав 29 Грудень 2023
Клініка сподобалась.