Дніпро
«ОН Клінік Дніпро», медичний центр

«ОН Клінік Дніпро», медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Неврологія ... ще
«ОН Клінік Дніпро» надає послуги найвищої якості різних медичних напрямків. У клініці можна отримати консультації таких фахівців, як: проктолог, гінеколог, уролог, дерматолог, невролог, кардіолог і ін. Центр оснащений найкращим діагностичним обладнанням для проведення УЗД, ендоскопічних досліджень і функціональної діагностики. Відкрито рентген кабінет і кабінет КТ.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
просп. Дмитра Яворницького, 107 Ана карті
Центральний м.Вокзальна

Медичний центр "ОН Клінік Дніпро" входить до складу Міжнародної мережі медичних центрів "ОН Клінік". Адреса: вул. Д. Яворницького, 107а.

Медичний центр "ОН Клінік Дніпро" спеціалізується на таких напрямках:

• Лабораторні аналізи
  • УЗД
  • Комп'ютерна томографія
  • Рентген

КТ дослідження проводяться на апараті в 3,5 тесла.

Діагностика в Он Клінік проводиться на цифровому рентген-апараті останнього покоління Siemens MULTIX Impact. Комп'ютерна томографія в Он Клінік представлена ​​апаратом Siemens SOMATOM go. Up. Його унікальна система здатна діагностувати ряд захворювань на початкових стадіях. Метод КТ незамінний для діагностики пухлин, патологічних змін в тканинах і порушення кровообігу. Він безпечний і швидкий.

КТ застосовується для дослідження:

• органів грудної клітини;
  • головного мозку;
  • кісток черепа;
  • органів черевної порожнини;
  • органів малого таза;
  • хребта;
  • кровоносних судин (ангіографія).

Сьогодні пацієнтові вже немає необхідності лягати під скальпель хірурга з діагнозом геморой, адже в міжнародній мережі «ОН Клінік» є методики безопераційного лікування проктологічних захворювань, таких як: геморой, тріщини заднього проходу (фісури), анальні поліпи, бахромки. Крім того, в «ОН Клінік Дніпро» є послуга безопераційного лікування геморою за 1 сеанс методом HAL-RAR. Цей метод можна застосовувати навіть на 4 стадіях геморою і дозволяє пацієнтові без відриву від звичного ритму життя вирішити наболілу проблему швидко і ефективно.

Безопераційні методики лікування також широко використовуються в клініці у відділеннях урології та гінекології. Лікування ерозії шийки матки гінекологами медичного центру апаратом «Сургитрон». Радіохвильовий метод — один з найбезпечніших способів лікування ерозії в гінекології, так як не залишає рубцевої тканини і показаний навіть для родили жінок. Ударно-хвильова терапія — ще одна сучасна методика, яка використовується урологами «ОН Клінік Дніпро». УВТ призначена спеціально для лікування еректильної дисфункції, заснована на використанні екстракорпоральної ударно-хвильової терапії малої інтенсивності.

У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» діють спеціальні комплексні програми «Check-up», які дозволяють пройти повну діагностику організму за 1 день.

Ірина 22 Березень 2024
Хорошая клиника, внимательный персонал, единственное, много людей в клинике и в клинике было душно
Ігор 21 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. Пройшло все доволі добре. Було все у клініці на найвищому рівні.
Тетяна 20 Березень 2024
Клініка сучасна та комфортна, дякую.
Наталя 18 Березень 2024
Клиникой осталась довольна
Тетяна 15 Березень 2024
Хороша клініка. Все пройшло добре. Повністю задоволена клінікою.
Філії мережі
Все клініки