Дніпро
«ОН Клінік Дніпро», медичний центр

«ОН Клінік Дніпро», медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Неврологія ... ще
«ОН Клінік Дніпро» надає послуги найвищої якості різних медичних напрямків. У клініці можна отримати консультації таких фахівців, як: проктолог, гінеколог, уролог, дерматолог, невролог, кардіолог і ін. Центр оснащений найкращим діагностичним обладнанням для проведення УЗД, ендоскопічних досліджень і функціональної діагностики. Відкрито рентген кабінет і кабінет КТ.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
просп. Дмитра Яворницького, 107 Ана карті
Центральний м.Вокзальна
add_box Гінекологія Дерматологія Ортопедія Оториноларингологія Офтальмологія Педіатрія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
пр. Д. Яворницького, 107ана карті
Центральний

Медичний центр "ОН Клінік Дніпро" входить до складу Міжнародної мережі медичних центрів "ОН Клінік". Адреса: вул. Д. Яворницького, 107а.

Медичний центр "ОН Клінік Дніпро" спеціалізується на таких напрямках:

• Лабораторні аналізи
  • УЗД
  • Комп'ютерна томографія
  • Рентген

КТ дослідження проводяться на апараті в 3,5 тесла.

Діагностика в Он Клінік проводиться на цифровому рентген-апараті останнього покоління Siemens MULTIX Impact. Комп'ютерна томографія в Он Клінік представлена ​​апаратом Siemens SOMATOM go. Up. Його унікальна система здатна діагностувати ряд захворювань на початкових стадіях. Метод КТ незамінний для діагностики пухлин, патологічних змін в тканинах і порушення кровообігу. Він безпечний і швидкий.

КТ застосовується для дослідження:

• органів грудної клітини;
  • головного мозку;
  • кісток черепа;
  • органів черевної порожнини;
  • органів малого таза;
  • хребта;
  • кровоносних судин (ангіографія).

Сьогодні пацієнтові вже немає необхідності лягати під скальпель хірурга з діагнозом геморой, адже в міжнародній мережі «ОН Клінік» є методики безопераційного лікування проктологічних захворювань, таких як: геморой, тріщини заднього проходу (фісури), анальні поліпи, бахромки. Крім того, в «ОН Клінік Дніпро» є послуга безопераційного лікування геморою за 1 сеанс методом HAL-RAR. Цей метод можна застосовувати навіть на 4 стадіях геморою і дозволяє пацієнтові без відриву від звичного ритму життя вирішити наболілу проблему швидко і ефективно.

Безопераційні методики лікування також широко використовуються в клініці у відділеннях урології та гінекології. Лікування ерозії шийки матки гінекологами медичного центру апаратом «Сургитрон». Радіохвильовий метод — один з найбезпечніших способів лікування ерозії в гінекології, так як не залишає рубцевої тканини і показаний навіть для родили жінок. Ударно-хвильова терапія — ще одна сучасна методика, яка використовується урологами «ОН Клінік Дніпро». УВТ призначена спеціально для лікування еректильної дисфункції, заснована на використанні екстракорпоральної ударно-хвильової терапії малої інтенсивності.

У медичному центрі «ОН Клінік Дніпро» діють спеціальні комплексні програми «Check-up», які дозволяють пройти повну діагностику організму за 1 день.

Марина 29 Червень 2024
Хороша клініка, візит до лікаря пройшов добре
Анонімно 15 Червень 2024
Не дуже сподобалося що у даній клініці мені почали пропонувати купити якісь не зрозумілі мазі, без будь-яких сертифікатів.
Сергій 15 Червень 2024
Нормальна, добра клініка, гарне обслуговування. Задоволені візитом в клініку
Діана 06 Червень 2024
 Хороша клініка, все дуже сподобалося.
Ігор 31 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було на найвищому рівні. Пройшло все гарно та професійно. Всі у клініці молодці, як медперсонал, так і лікарі.