Дніпро
Діагностичний центр Garvis на Слобожанському проспекті

Діагностичний центр Garvis на Слобожанському проспекті

add_box Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
«Garvis- Територія здоров'я!» - мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр «Сімейний лікар», Діагностичний центр "Garvis", Хірургічна клініка «Garvis». Медична мережа «Garvis – Територія здоров'я!” - найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 8:30 - 15:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
пр. Слобожанський, 109ана карті
Індустріальний

Діагностичний центр «Garvis» пропонує послуги діагностики:

• Комп'ютерна томографія
  • МР томографія
  • мамографія
  • ультразвукові дослідження на апараті УЗД експертного класу, включаючи Fusion діагностику
  • рентген
  • діагностична ендоскопія (гастро- та колоноскопія)
  • повний спектр лабораторних аналізів

У центрі використовується сучасне обладнання:

Комп'ютерний томограф Philips Ingenuti Core 64 – сучасний томограф, який забезпечує суттєве зменшення променевого навантаження на пацієнта (приблизно на 60-80%), більш точну візуалізацію та можливість виявлення об'єктів з низькою контрастністю (до 80%), а також зниження рівня шуму на 70 -83%

МР томограф Philips Prodiva 1,5 T CX,1,5 Тесла - МРТ-система преміум класу, забезпечує високу якість зображення та комфорт пацієнтів, дозволяє проводити широкий спектр досліджень.

Мамограф Senographe Essential - унікальний мамограф з широким полем зору (24-31 см) та плоскопанельним детектором з аморфного кремнію. Дозволяє виявляти патології молочної залози на ранніх стадіях.

Сучасна рентгенографічна система UNIVERSAL XURS виробництва Іспанії. Сучасна рентгенографічна система UNIVERSAL XURS виробництва Іспанії. Завдяки практичній конструкції дослідження може проводитись у різних положеннях – стоячи, сидячи, лежачи – як фізично дієздатним людям, так і пацієнтам з інвалідністю, іммобілізованим та при невідкладних станах, а також пацієнтам вагою до 200 кг.

У центрі працюють кваліфіковані фахівці понад 30 спеціальностей, які регулярно підвищують свій професійний рівень на профільних конференціях, курсах та семінарах.

Також Діагностичний центр надає послуги:

• первинної медичної допомоги - укладання декларацій та безкоштовні консультації сімейного лікаря (за умови укладання декларації)
  • профілактична та рекомендована вакцинація за календарем щеплень
  • видача медичних довідок та лікарняних

З особливою увагою, теплом та турботою у Діагностичному центрі ставляться до маленьких пацієнтів. Лікарі вміють знайти підхід до кожної дитини, а в приміщенні Центру організовано спеціальну дитячу зону, де малюки можуть подивитися улюблений мультфільм, пограти чи помалювати.

Garvis - Територія здоров'я! - Не відкладай на завтра здорове життя!

Олена 13 Червень 2024
Невролог Журавльова Ірина Анатоліївна - компетентна лікарка, я залишилась задоволеною оглядом та сервісом. Моя подяка.
Марія 07 Червень 2024
Клініка влаштувала, дякую.
Аліна 22 Травень 2024
Не сподобалося що в клініці дуже маленький регламент для прийому пацієнтів (20 хвилин). За цей час, це такий поспіх, що практично неможливо розповісти що тебе турбує, не можливо оцінити мій стан
Андрій 12 Квітень 2024
Можу відзначити професіоналізм лікаря, отриманою консультацією я задоволений, дякую.
Домінік 08 Квітень 2024
Дуже гарна клініка, це був не останній візит.