Дніпро
Діагностичний центр Garvis на Слобожанському проспекті

Діагностичний центр Garvis на Слобожанському проспекті

add_box Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
«Garvis- Територія здоров'я!» - мережа клінік, до складу якої входять Медичний центр «Сімейний лікар», Діагностичний центр "Garvis", Хірургічна клініка «Garvis». Медична мережа «Garvis – Територія здоров'я!” - найкращий міжнародний досвід, новітні технології та найсучасніше обладнання.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 8:30 - 15:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
пр. Слобожанський, 109ана карті
Індустріальний

Діагностичний центр «Garvis» пропонує послуги діагностики:

• Комп'ютерна томографія
  • МР томографія
  • мамографія
  • ультразвукові дослідження на апараті УЗД експертного класу, включаючи Fusion діагностику
  • рентген
  • діагностична ендоскопія (гастро- та колоноскопія)
  • повний спектр лабораторних аналізів

У центрі використовується сучасне обладнання:

Комп'ютерний томограф Philips Ingenuti Core 64 – сучасний томограф, який забезпечує суттєве зменшення променевого навантаження на пацієнта (приблизно на 60-80%), більш точну візуалізацію та можливість виявлення об'єктів з низькою контрастністю (до 80%), а також зниження рівня шуму на 70 -83%

МР томограф Philips Prodiva 1,5 T CX,1,5 Тесла - МРТ-система преміум класу, забезпечує високу якість зображення та комфорт пацієнтів, дозволяє проводити широкий спектр досліджень.

Мамограф Senographe Essential - унікальний мамограф з широким полем зору (24-31 см) та плоскопанельним детектором з аморфного кремнію. Дозволяє виявляти патології молочної залози на ранніх стадіях.

Сучасна рентгенографічна система UNIVERSAL XURS виробництва Іспанії. Сучасна рентгенографічна система UNIVERSAL XURS виробництва Іспанії. Завдяки практичній конструкції дослідження може проводитись у різних положеннях – стоячи, сидячи, лежачи – як фізично дієздатним людям, так і пацієнтам з інвалідністю, іммобілізованим та при невідкладних станах, а також пацієнтам вагою до 200 кг.

У центрі працюють кваліфіковані фахівці понад 30 спеціальностей, які регулярно підвищують свій професійний рівень на профільних конференціях, курсах та семінарах.

Також Діагностичний центр надає послуги:

• первинної медичної допомоги - укладання декларацій та безкоштовні консультації сімейного лікаря (за умови укладання декларації)
  • профілактична та рекомендована вакцинація за календарем щеплень
  • видача медичних довідок та лікарняних

З особливою увагою, теплом та турботою у Діагностичному центрі ставляться до маленьких пацієнтів. Лікарі вміють знайти підхід до кожної дитини, а в приміщенні Центру організовано спеціальну дитячу зону, де малюки можуть подивитися улюблений мультфільм, пограти чи помалювати.

Garvis - Територія здоров'я! - Не відкладай на завтра здорове життя!

Андрій 12 Квітень 2024
Можу відзначити професіоналізм лікаря, отриманою консультацією я задоволений, дякую.
Домінік 08 Квітень 2024
Дуже гарна клініка, це був не останній візит.
Альона 25 Березень 2024
Все добре було у цій клініці.
Елизавета 11 Березень 2024
Клиника отличная, администратор клиники приятная, помогли, максимально комфортно
Роксолана 22 Лютий 2024
Клініка дуже сподобалася.