Дніпро
Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» на бул. Зоряний

Відгуки про клініку Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» на бул. Зоряний

add_box Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» на бул. Зоряний надає медичні послуги досвідченими лікарями на сучасному обладнанні з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Спеціалісти центру мають великий досвід наукової діяльності та практичної медицини, володіють найсучаснішими медичними технологіями і методиками.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
бул.Зоряний 1на карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
25 відгуків
Валерія 19 Березень 2024
Мені дуже сподобалася клініка. Все було просто чудово.
Іван 14 Березень 2024
Клініка сподбалася, візитом в клініку задоволений
Ірина 13 Березень 2024
Все добре пройшло, дуже хороша клініка. У клініці всі уважні та ввічливі. Загалом все дуже добре було.
Олена 10 Березень 2024
Сподобалася клініка, все було добре. У клініці було трішки холодно. А загалом клініка непогана.
Тетяна 10 Березень 2024
Клініка дуже сподобалася, сама атмосфера у клініці була дуже приємна. Все пройшло дуже добре.
Наталія 26 Лютий 2024
Сподобалося у клініці.
Леон 23 Лютий 2024
Візитом залишився задоволеним.
Анастасія 14 Лютий 2024
Сподобалося у клініці. Все добре пройшло, всі ввічливі, все було швидко і якісно, довго ні на що не чекали. Клініка хороша, дуже гарна.
Ольга 09 Лютий 2024
Усе пройшло добре.
Світлана 23 Січень 2024
Все сподобалось у клініці.
1 2 3
Філії мережі