Дніпро
Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» на бул. Зоряний

Відгуки про клініку Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» на бул. Зоряний

add_box Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» на бул. Зоряний надає медичні послуги досвідченими лікарями на сучасному обладнанні з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Спеціалісти центру мають великий досвід наукової діяльності та практичної медицини, володіють найсучаснішими медичними технологіями і методиками.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
бул.Зоряний 1на карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
38 відгуків
Анна 17 Липень 2024
Клініка дуже сподобалася. Обслуговування у цій клініці просто чудове.
Андрій 27 Червень 2024
Галаган Андрій Анатолійович - хороший лікар, сподобався прийом. Клініка хороша, ніяких нарікань
Поліна 23 Червень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було добре.
Валерій 23 Червень 2024
Полевич Ігор Віталійович - хороший лікар, гарно і зрозуміло все пояснив, полегшив стан, лікуюся, стало краще. Хороша клініка, все пройшло швидко і без нарікань
Олена 17 Червень 2024
Все було добре, персонал уважний, все було зручно, зауважень до персоналу не було. Худякова Дар'я Андріївна - хороший лікар, візитом до лікаря задоволена
Данило 14 Червень 2024
Клініка хороша, приємно прийняли, почекали, провели до лікаря, все дуже добре
Валерія 04 Червень 2024
Мені дуже все сподобалося у клініці.
Дарья 08 Травень 2024
Клінікою та прийомом в цілому задоволена, отримала гарну консультацію, все сподобалося, дякую.
Гліб 04 Травень 2024
Клініка сподобалася, зауважень не було, будемо звертатися ще
Олена 20 Квітень 2024
Хороша клініка, все було добре
Філії мережі
Все клініки