Дніпро
Eurospine, центр хребта

Відгуки про клініку Eurospine, центр хребта

add_box Масаж Неврологія Ортопедія Реабілітологія Вертебрологія ... ще
Центр хребта «Eurospine» надає пацієнтам результативне лікування проблем хребта по одній з ефективних терапевтичних методик, яка визнана вже в усьому світі. У центрі для кожного пацієнта розробляються індивідуальні схеми занять, враховуючи конкретно його проблему, використовуються вертебрологічному сучасні тренажери. За весь час існування центру «Eurospine» тисячі пацієнтів змогли позбутися тут від проблем з хребтом
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 20:00
вул. Леоніда Стромцова, 3на карті
Центральний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
22 відгуки
Алла 09 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася.
Олександр 29 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Ярослава 24 Лютий 2024
Клініку та роботу лікаря оцінюю на п'ять, мені все сподобалося, дякую.
Олена 29 Грудень 2023
Персонал ввічливий. Добре все пройшло.
Нина 30 Серпень 2020
Хороше відношення.
Ольга 03 Червень 2020
Всі дуже уважні, на будь-яке питання давали чітку відповідь.
Відповідь клініки 13 Липень 2021
Пані Ольга, дякуємо Вам за відгук. Раді, що вдовольнили Ваші потреби та відповіли на всі питання, які Вас цікавили.
Татьяна 30 Травень 2020
Татьяна Петровна, замечательный врач. Она нам понравилась.
Відповідь клініки 14 Липень 2021
Пані Тетяна, дякуємо за Ваш позитивний та щирий відгук. Раді, що консультація нашого спеціаліста Вам сподобалася. Чекаємо Вас на сеансах та масажах.
Наталья 23 Травень 2020
Была на приеме у вертебролога Власенко Никиты Викторовича. После осмотра все доступно рассказал, показал, исчерпывающе ответил на все вопросы. Занятие на тренажере тоже понравилось и было полезным. Екатерина Александровна всё разложила по полочкам, объяснила, как заниматься, и все время сопровождала, помогала, поправляла. В общем, здОрово и здорОво. Девочки на рецепции - умнички. Всё быстро, четко, вежливо, спокойно. Отдельная благодарность. Клинику рекомендую 5+
Відповідь клініки 07 Липень 2021
Пані, Наталія, дякуємо Вам за відгук. Раді, що Вам сподобався лікар і його професіоналізм. Дякуємо за теплі та щирі слова. Ззалюбки чекаємо Вас на сеансах та масажах.
Татьяна 18 Травень 2020
На рецепції більше орієнтовані на надання інформації про свої додаткові послуги.
Відповідь клініки 14 Липень 2021
Пані Тетяна, дякуємо за Ваш відгук. Адміністратори націлені на те, щоб покращити Ваш фізичний стан. Рекомендації від адміністрації надходять від лікаря, який проводив консультацію та в повній мірі розуміє, що саме Вам необхідно.
Наталья 25 Лютий 2020
Все отлично: во время приняли, проконсультировали.
Відповідь клініки 14 Липень 2021
Пані Наталья, дякуємо Вам за відгук. Стараємося тримати дисципліну пунктуальності на найвижчому рівні. Чекаємо Вас на заннятях та масажах в нашому центрі.
1 2 3
Філії мережі