Дніпро
Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос»

Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос»

add_box Алергологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Масаж ... ще
Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос» — це сучасне обладнання, досвідчені лікарі, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Фахівці центру — лікарі з великим досвідом наукової діяльності та практичної медицини, які володіють найсучаснішими медичними технологіями і методиками. Діагностика, лікування, профілактика, реабілітація, а також надання медичних послуг всім членам сім'ї у рамках програми «Сімейний лікар»
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Ламана, 17на карті
Соборний
add_box Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
бул.Зоряний 1на карті
Шевченківський
add_box Алергологія Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. В. Вернадського, 18aна карті
Соборний
add_box Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Логопедія Неврологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
Новомосковськ, вул. Гетьманська ,19на карті
Без района

Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос»  це медичний заклад, у якому надається сучасна медична допомога для різної віковиї категорій.

Напрямки Багатопрофільного центру сімейного здоров'я і реабілітації «Геліос:

• лабораторна діагностика;
  • масаж;
  • апаратна фізіотерапія;
  • косметологія

Лікування дітей у таких напрямках:

• педіатрія;
  • ортопедія;
  • нефрологія;
  • гематологія.

Діагностичні дослідження

Ультразвукова та функціональна діагностика дорослих:

• еластографія печінки;

• апаратна фізіотерапія;
  • ампліпульстерапія;
  • магнітотерапія;
  • УЗД;
  • ударно-хвильова терапія БТЛ.

Центр проводить:

• Відновлення після інсульту, реабілітацію хворих з діагнозом ДЦП.
  • Усі види профілактичних оглядів (обов'язкові попередні при вступі на роботу, періодичні, цільові та ін.).
  • Диспансеризацію населення  відбір осіб (здорових і хворих), що підлягають динамічному лікарському спостереженню, систематичне кваліфіковане обстеження і лікування осіб, які перебувають у диспансері, вивчення умов їх праці і побуту, розробляючи і здійснюючи необхідні заходи профілактики.
  • Протиепідемічні заходи (спільно з СЕС)  проведення щеплень, виявлення інфекційних хворих, динамічне спостереження за особами і лікування осіб з діагнозом Covid-19.
  • Експертизу тимчасової та стійкої непрацездатності хворих (робітників і службовців), видачу та продовження листів непрацездатності.
  • Направлення на медико-соціальні експертні комісії (МСЕК) осіб з ознаками стійкої втрати працездатності.
  • Заходи щодо підвищення кваліфікації лікарів і середнього медичного персоналу.
Богдан 23 Квітень 2024
Хороша клініка, сподобалася
Олена 20 Квітень 2024
Хороша клініка, все було добре
Віта 16 Квітень 2024
Сподобалася клініка. Все було просто ідеально у цій клініці.
Юрий 15 Квітень 2024
Все було добре, гарно прийняли, діагностику провели. Лікар, Сіренко Оксана Юріївна, надав консультацію, ми задоволені
Юлія 12 Квітень 2024
Часто користуюся послугами саме цієї клініки, тому мені ця клініка дуже подобається.