Клініка Клініка академіка Грищенка на пр. Нігояна

Клініка
Акушерство, Андрологія, Генетика, Гінекологія, Репродуктологія, Урологія ще

Клініка академіка Грищенко (Імплант) більше 30 років успішно лікує всі види жіночого і чоловічого безпліддя. Фахівці Клініки є експертами в області екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) та інших допоміжних репродуктивних технологій. Основна мета фахівців Клініки - допомогти пацієнтам знайти щастя бути батьками. Для досягнення цієї мети використовуються новітні технології, якісне обладнання європейських виробників, а також власний унікальний досвід. Комплексне лікування забезпечують підрозділи Клініки: відділення допоміжних репродуктивних технологій, ембріологічна лабораторія, відділення репродуктивної андрології, відділення оперативної гінекології з цілодобовим лікувальним стаціонаром, а також поліклінічне та лабораторне відділення. ще

• Нд: вихідний

пр-т. Сергія Нігояна, 8. На карті

Красногвардійський (Чечелівський)

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка академіка Грищенко протягом багатьох років є першою в таких досягненнях:

• перша в Україні дитина, що народилася в результаті ЕКЗ
  • одна заснована в Україні клініка допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ)
  • перший з'явився в Україні і СНД банк донорської сперми
  • перша клініка на просторі України, Білорусі, Казахстану, Вірменії, Киргизії, Молдавії, Таджикистану і Росії, в якій успішно втілена програма сурогатного материнства

Як працює клініка

Особливості підходу і пропоновані послуги

Клініка академіка Грищенко (Імплант) - це сучасний комплексний медичний центр, який спеціалізується на лікуванні всіх видів безпліддя.

Послуги клініки:

• Допоміжні репродуктивні технології та ембріологія
  • ЕКО - «свіжі» і з використанням кріоембріонов
  • ICSI, IMSI, PICSI
  • допоміжний хетчінг
  • внутрішньоматкова інсемінація
  • Програми донорства сперми і яйцеклітин
  • діагностична гінекологія
  • Кольпоскопія
  • Електроконізація і кріобработка шийки матки та ін.

Лікарі клініки

Всі лікарі клініки вляются членами Європейської асоціації репродуктологів та ембріологів (ESHRE), членами Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ) та Асоціації акушерів-гінекологів України (ААГУ).

Вартість послуг, які вказані на сайті, актуальні тільки для громадян України.

Клиника хорошая, чисто, аккуратно, все приветливые и отзывчивые

Анастасия, 24.11.2020

В больнице очень чисто, хороший ремонт, все очень приветливые, со входа окружают заботой. Оценку 4 поставила из-за слишком навязчивых напоминаний, на мой взгляд. Мне, за день до визита, отправили смс и не успела я смс дочитать, мне тут же позвонили. Мне, как ответственному человеку, вообще напоминание не нужно, но могу простить еще смс, но звонки в век мессенджеров — перебор. Еще меня попросили прийти на 30 минут раньше для регистрации, по факту регистрация занимает 5 минут, а дальше ждешь.

Алина, 08.07.2020

Комфортно, все чисто. Вежливый персонал начиная с охранника.

Светлана, 19.06.2020

Все понятно вежливо культурно, без задержек.

Ирина, 06.03.2020

Клініка мені сподобалась. Платна клініка на багато краще ніж державна.

Дарья, 16.12.2019
Дивитися всі відгуки