Харків

Репродуктологи в Харкові

Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Малишкін Дмитро Ігорович на Doc.ua
Консультація
Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс); лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Феськова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Консультація від660 грн
Ірина Анатоліївна – кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог, лікар УЗД. Складається в УАРМ – Українській асоціації репродуктивної медицини та ESHRE – Європейській асоціації репродукції людини та ембріології. Спеціалізується на репродуктивній медицині, лікуванні клімактеричних розладів, ендометріозу, ерозії шийки матки, вульвовагініту, сальпінгооофориту, дисплазії шийки матки, мікоплазмозу, уреаплазмозу, трихомоніазу. Ірина Анатоліївна проводить УЗД органів малого тазу жінки, УЗД прохідності маткових труб (ехогістеросальпінгоскопія).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Блажко Олена Василівна на Doc.ua
Репродуктолог в клініці професора Феськова. Професійні інтереси - лікування безпліддя у жінок і чоловіків шляхом екстракорпорального запліднення, ЕКО + ІКСІ, ЕКЗ + передімплантаційної діагностики, внутрішньоматкової інсемінації.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Феськов Олександр Михайлович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Консультація від1500 грн
Олександр Михайлович – доктор медичних наук, професор, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-репродуктолог вищої категорії, лікар УЗД. Складається в Європейській асоціації репродуктологів та ембріологів (ESHRE). Є дійсним членом президії Української асоціації репродуктивної медицини, членом асоціації акушерів-гінекологів України, Американської асоціації репродуктивної медицини (ASRM). Протягом 20 років займається репродуктивною медициною, а саме – лікуванням безпліддя. Має різні методики діагностування ультразвуковим обладнанням. Проводить гінекологічні операції: Лапаротомія, Лапароскопія, Гістероскопія.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Осовький Ігор Костянтинович на Doc.ua
Доктор-репродуктолог, акушер-гінеколог проводить консультативні прийоми жінок, бажаючих подбати про своє здоров'я. Діагностує ендокринні патології і займається їх лікування, встановлює і видаляє ВМС, інтерпретує аналізи. До лікаря можна звертатися при необхідності отримати послугу екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) або внутрішньоматкової інсемінації (ВМІ)
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Дроговоз Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар кабінету патології шийки матки. Лікар лікує всі види жіночого безпліддя і будь-які патології шийки матки, проводить УЗД-діагностику жіночих статевих органів щитовидної і молочних залоз. Є автором наукових публікацій (15) і асистентом кафедри акушерства і гінекології ХНУ ім. В.Н. Каразіна.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Блажко Юлія Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні жіночого безпліддя, плануванні та веденні фізіологічної і патологічної вагітності. Проводить дослідження і корекцію гормонального фону, лікування запальних захворювань репродуктивних органів, патологічних змін тканин шийки матки, кістозних утворень яєчників, різних порушень менструальної функції та інших захворювань, що перешкоджають зачаття і виношування вагітності. Виконує ультразвукову діагностику, кольпоскопію, ендоскопічні оперативні втручання.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Луцький Андрій Сергійович на Doc.ua
Консультація від450 грн
Область лікарських інтересів Андрія Сергійовича - сучасні репродуктивні технології, лікування вторинного безпліддя у жінок, терапія запальних і передракових станів жіночої репродуктивної системи.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Нестерук Анна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та репродуктології. Проводить консультативний прийом, забір та інтерпретацію аналізів, встановлення і видалення ВМС, діагностику ендокринної патології та її лікування, підбір контрацепції, застосовує методики ДРТ
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Паращук Валентин Юрійович на Doc.ua
Валентин Юрійович - головний лікар Клініки академіка Грищенко, акушер-гінеколог, репродуктолог, професор кафедри акушерства і гінекології № 2 ХНМУ. Спеціалізується на лікуванні всіх видів жіночого безпліддя, УЗД-діагностики статевої сфери жінок, оперативної гінекології
Показати ще 2 Лікаріautorenew