Харків
Клініка репродуктивної медицини імені академика В.І. Грищенка (Імплант)

Клініка репродуктивної медицини імені академика В.І. Грищенка (Імплант)

Клініка
add_box Репродуктологія Акушерство Андрологія Генетика Гінекологія УЗ-діагностика ... ще
Клініка академіка Грищенко (Імплант) більше 30 років успішно лікує всі види жіночого і чоловічого безпліддя. Фахівці Клініки є експертами в області екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) та інших допоміжних репродуктивних технологій. Основна мета фахівців Клініки - допомогти пацієнтам знайти щастя бути батьками. Для досягнення цієї мети використовуються новітні технології, якісне обладнання європейських виробників, а також власний унікальний досвід. Комплексне лікування забезпечують підрозділи клініки: відділення допоміжних репродуктивних технологій, ембріологічна лабораторія, відділення репродуктивної андрології, відділення оперативної гінекології з цілодобовим лікувальним стаціонаром, а також поліклінічне та лабораторне відділення
add_box Репродуктологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Благовіщенська, 25на карті
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Акушерство Андрологія Генетика Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т. Сергія Нігояна, 8на карті
Чечелівський
add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Шевченка, 21на карті
add_box Андрологія Урологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Благовіщинська, 25на карті
Холодногірський м.Південний вокзал м.Центральний ринок

Клініка «Імплант» з гордістю носить ім'я свого засновника академіка Національної академії наук України, доктора медичних наук Валентина Івановича Грищенка, основоположника репродуктивної медицини в Україні. Саме Валентин Іванович Грищенко в 1983 р створив на той момент єдину в Україні лабораторію репродуктивних технологій (пізніше перетворену в клініку «Імплант») і об'єднав в одну команду провідних вчених біологів і лікарів.

Клініка впевнено утримує пальму першості в Україні:

• Перша в Україні клініка допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).
  • Перший в Україні дитина, народжена в результаті ЕКЗ.
  • Перший в Україні банк донорської сперми.
  • Перша в СНД успішна програма сурогатного материнства.

На сьогоднішній день Клініка - це великий і сучасний медичний центр, що спеціалізується на лікуванні всіх видів безпліддя.

Послуги клініки «Імплант»

Допоміжні репродуктивні технології та ембріологія:

• ЕКО - «свіжі» і з використанням кріоембріонов
  • ICSI, IMSI, PICSI
  • морфокінетична селекція ембріонів (система Primo Vision)
  • допоміжний хетчінг
  • внутрішньоматкова інсемінація
  • програми донорства сперми і яйцеклітин
  • сурогатне материнство

Репродуктивна андрологія:

• спермограма андрологічна і ембріологічна
  • кріоконсервування сперми
  • тестикулярная біопсія (з метою отримання сперматозоїдів при азооспермії)
  • лікування простатиту, простатовезікуліта, варикоцеле, гідроцеле, уретриту і запальних інфекцій сечовивідних органів

Діагностична та оперативна гінекологія:

• кольпоскопія
  • електроконізація шийки матки
  • кріообработка шийки матки
  • фертилоскопія
  • лапароскопічні малоінвазивні гінекологічні операції
  • гістероскопія і гістерорезектоскопія
  • оперативна гістероскопія за методикою Betocchi
  • діагностичне вишкрібання
  • терапія запальних процесів жіночих статевих органів
  • надпіхвова ампутація матки лапароскопічним доступом

Лабораторні дослідження:

• імунологічні дослідження (імунограма, гетерофільних гемолізіни, лімфоцітотоксіческій тест);
  • імуноферментний аналіз, діагностика інфекцій і визначення гормонального статусу;
  • молекулярна діагностика, виявлення ДНК інфекцій методом ПЛР в реальному часі.

Чому пацієнти вибирають Клініку академіка Грищенко (Імплант)

П'ять головних причин вибрати клініку ім. академіка В.І. Грищенко:

• Відмінні результати лікування. Відсоток успішних циклів перевищує середні показники не тільки вітчизняних клінік, але і клінік США і Євросоюзу.
    • 56% - частота клінічної вагітності після першого перенесення ембріонів
    • 71% - частота клінічної вагітності після двох послідовних переносів ембріонів
    • 75% - частота клінічної вагітності після трьох послідовних переносів ембріонів
  • Устаткування, витратні матеріали та медикаменти кращих світових проізводітелей.Клініка обладнана за найсучаснішими європейськими стандартами.
  • Команда професіоналів високого класу: 1 професор і доктор медичних наук, 20 кандидатів медичних і біологічних наук, фахівці з більш ніж 30-річним досвідом, автори наукових публікацій, монографій і патентів.
  • Персоналізована цінова політіка.Нічего зайвого - ви платите тільки за ті послуги і процедури, які дійсно необхідні саме вам.
  • Пацієнт в центрі вніманія.Ви можете бути абсолютно впевнені в повній конфіденційності та безпеки лікування. Клініка дбає про вашу зручність і комфорт.

Вартість послуг, які вказані на сайті, актуальна тільки для громадян України.

Дмитро 18 Березень 2024
Дуже сподобалось все.
Олег 02 Січень 2024
Сподобалась клініка.
Олена 23 Листопад 2023
Все добре у клініці починаючи з адміністратора і  закінчуючи лікарем.