Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

Медичний центр
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Мамологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Багатопрофільна клініка «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська пропонує своїм пацієнтам широкий вибір лікувальних і діагностичних послуг. Клініка надає послуги в області гінекології, проктології, дерматології, неврології та ін. Комфортні умови, професіоналізм лікарів, найкраще обладнання і доступні ціни — переваги клініки «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 19:00 access_time_filled нд : 8:00 - 17:00
вул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київський м.Пушкінська
Рейтинг клініки розраховується на основі

Багатопрофільна клініка «ОН Клінік Харків» спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань за допомогою ефективних сучасних методик. Клініка оснащена новим обладнанням і високоякісними матеріалами, а персонал клініки укомплектований кращими фахівцями різних медичних напрямків.

Лікарі центру регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації на тематичних курсах і семінарах, відвідують різні медичні конференції, тому завжди в курсі найактуальніших методів лікування.

«ОН Клінік Харків» надає послуги в таких напрямках, як: терапія, урологія, флебологія, дерматологія, гінекологія, мамологія, гастроентерологія, трихологія, інтимна пластика, отоларингологія, неврологія, ендокринологія, малоінвазивна хірургія, інфектологія, УЗД.

Фахівці клініки допомагають своїм пацієнтам впоратися із захворюваннями консервативними методами лікування, або із застосуванням технік малоінвазивної хірургії.

Переваги центру «ОН Клінік Харків»:

• NEW !! У медичному центрі доступна послуга Лікування геморою лазарем — це ефективне лікування геморою з використанням інноваційного обладнання, без болю і хірургічного втручання
  • "Check Up діагностика після захворювання COVID-19"
  • сучасні методи лікування;
  • найкращий лікувальний і діагностичне обладнання;
  • якісні послуги;
  • висококваліфіковані фахівці;
  • доступні ціни;
  • комфортні умови.

У клініці «ОН Клінік Харків» можна отримати кваліфіковану консультацію тоді, коли це зручно пацієнтові, так як діє попередній запис на прийом. Також в клініці є можливість викликати лікаря додому, що позбавляє пацієнта від необхідності перебувати в чергах під кабінетом лікаря.

Перевірені відгуки про клініку
Оксана 05 Серпень 2021
Очень внимательная. Пока не определила что это не отпустила. Молодец.
Людмила 30 Березень 2021
Чётко, быстро, просторно. Персонал клиники- приветливые и компетентные девушки. Всем спасибо.
Владимир 14 Листопад 2020
Тихо, спокойно, но весь персонал знает свои действия до автоматизма! Приём точно по времени. В клинике, на Петровского 30а, чисто, уютно и на любой вопрос дадут чёткий и квалифицированный ответ,
Светлана 31 Жовтень 2020
Все четко, внимательно и оперативно!
Александр 04 Вересень 2020
Клиника очень понравилась, очень вежливо на ресепшене обошлись все, рассказали. Предоставили карточку врача. Вовремя пригласили в кабинет.
Філії мережі
Все клініки