Харків
Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Мамологія ... ще
Багатопрофільна клініка «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська пропонує своїм пацієнтам широкий вибір лікувальних і діагностичних послуг. Клініка надає послуги в області гінекології, проктології, дерматології, неврології та ін. Комфортні умови, професіоналізм лікарів, найкраще обладнання і доступні ціни — переваги клініки «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київський м.Пушкінська

Багатопрофільна клініка «ОН Клінік Харків» спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань за допомогою ефективних сучасних методик. Клініка оснащена новим обладнанням і високоякісними матеріалами, а персонал клініки укомплектований кращими фахівцями різних медичних напрямків.

Лікарі центру регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації на тематичних курсах і семінарах, відвідують різні медичні конференції, тому завжди в курсі найактуальніших методів лікування.

«ОН Клінік Харків» надає послуги в таких напрямках, як: терапія, урологія, флебологія, дерматологія, гінекологія, мамологія, гастроентерологія, трихологія, інтимна пластика, отоларингологія, неврологія, ендокринологія, малоінвазивна хірургія, інфектологія, УЗД.

Фахівці клініки допомагають своїм пацієнтам впоратися із захворюваннями консервативними методами лікування, або із застосуванням технік малоінвазивної хірургії.

Переваги центру «ОН Клінік Харків»:

• NEW !! У медичному центрі доступна послуга Лікування геморою лазарем — це ефективне лікування геморою з використанням інноваційного обладнання, без болю і хірургічного втручання
  • "Check Up діагностика після захворювання COVID-19"
  • сучасні методи лікування;
  • найкращий лікувальний і діагностичне обладнання;
  • якісні послуги;
  • висококваліфіковані фахівці;
  • доступні ціни;
  • комфортні умови.

У клініці «ОН Клінік Харків» можна отримати кваліфіковану консультацію тоді, коли це зручно пацієнтові, так як діє попередній запис на прийом. Також в клініці є можливість викликати лікаря додому, що позбавляє пацієнта від необхідності перебувати в чергах під кабінетом лікаря.

Катерина 23 Квітень 2024
Була на консультації у лікаря Єрмак Євген Іванович, мені сподобалось його добре ставлення, чуйне відношення.
Катерина 16 Квітень 2024
Сподобалася клініка. Все було добре.
Олександра 09 Квітень 2024
Сподобалася клініка, все було гарно та добре у цій клініці.
Володимир 30 Березень 2024
Все пройшло нормально, все було добре.
Ірина 27 Березень 2024
Доктор, Ярмак Евгений Иванович, оказал профессиональную помощь. Доктору огромное спасибо. Клиника хорошая, комфортная. Визитом в клинику осталась довольна
Філії мережі
Все клініки