Харків
Медичний центр «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська (Дитяче відділення)

Медичний центр «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська (Дитяче відділення)

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія ... ще
Дитяче відділення медичного центру «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська піклується про здоров'я своїх маленьких пацієнтів. У центрі проводять консультації і процедури висококваліфіковані фахівці різних медичних напрямків, є кабінет вакцинації, кабінет УЗ-діагностики
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київський

Дитяче відділення медичного центру «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська надає якісні лікувальні, профілактичні та діагностичні послуги для дітей. У клініці панує доброзичлива атмосфера, так як відчувається турбота і увага до кожного маленького пацієнта. Центр підтримує принципи здорового способу життя і профілактики захворювань, адже хвороба простіше попередити, ніж її лікувати.

Напрями дитячого відділення клініки «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська:

• дерматологія;
  • неврологія;
  • хірургія;
  • гастроентерологія.

У дитячому відділенні центру є кабінет вакцинації, процедурна і лабораторія. Не потрібно залишати стіни медичного центру, щоб пройти консультацію, процедури або здати аналізи – в «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська надається багато лікувальних і діагностичних послуг.

Також в центр можна звернеться за медичною довідкою в школу, дитячий сад або спортивну секцію.

Оскільки прийоми в центрі ведуться тільки за попереднім записом, пацієнту не потрібно витрачати свій час в черзі.

Дитяче відділення медичного центру «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська – це комфортні умови, увага до кожного пацієнта, широкий вибір якісних медичних послуг і висококваліфіковані фахівці.

Тетяна 25 Жовтень 2023
Перше враження, лікар, Корчевська Ганна Ігорівна, висококваліфікований. У  лікаря були вже не раз. Лікар призначила аналізи, щоб виключити один з діагнозів, як лікар і думала. Саме цей діагноз підтвердився і лікар направила нас до іншого спеціаліста. Лікар дуже сподобався
Зинаида 10 Лютий 2021
Когда моей маме стало очень плохо ей сделали сразу чай и укол. Быстро и оперативно работает персонал. Большая благодарность за внимательность к пациентам, оказывают сразу помощь, добрые и мягкие люди там работают
Філії мережі
Все клініки