Харків

Відгуки про клініку Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Гагаріна (відділення малоінвазивної хірургії)

add_box Хірургія ... ще
В «ОН Клінік Гагаріна» розпочало роботу відділення малоінвазивної хірургії. Тут проводяться операцій в області гінекології, урології, флебології, дерматології, ендокринології, естетичної медицини, гастроентерології, проктології.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Молочна, 48на карті
Київський м.Проспект Гагаріна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуки
Ольга 06 Липень 2024
Хорошее обслуживание, очень внимательно и доброжелательно. Шадрина Елена Павловна - очень хороший доктор, прием понравился
Яків 04 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася своїм комфортом, все пройшло швидко, якісно та інформативно.
Андрій 15 Лютий 2024
Звертався в клініку на консультацію до лікаря  Бальчунас Івана Вікторовича. Я військовий, лікар назначив купу аналізів з подальшою консультацією через тиждень. Я пояснив що у мене немає стільки часу і попросив лікаря скоригувати лікування на основі результатів аналізів які він отримає і написати мені декілька слів рекомендації. Лікар відмовив, рекомендував онлайн консультацію. Мені, як військовому, онлайн консультація не підходить
Алла 21 Вересень 2023
Зоя Вікторівна - дуже уважний лікар.
Філії мережі
Все клініки