Медичний центр «ОН Клінік Харьків»

Медичний центр «ОН Клінік Харьків»

Медичний центр
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія ... ще
ОН Клінік в Харкові зібрав всіх кваліфікованих лікарів в одному місці, щоб у кожного пацієнта була можливість пройти комплексне дослідження свого організму за короткий термін — 1-2 дня. Для швидкого проходження огляду тут можна в будь-який зручний для себе час здати необхідні аналізи, що прискорить постановку досвідченим лікарем діагнозу і призначення ефективної схеми лікування. Лікарі клініки ведуть прийом за попереднім записом. У медичному центрі можна випробувати всі можливості сучасної медицини як маленьким пацієнтам, так і дорослим
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 19:00 access_time_filled нд : 8:00 - 17:00
вул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київський
add_box Гастроентерологія Дерматологія Оториноларингологія Терапія УЗ-діагностика Урологія ... ще
вул. Молочна, 48на карті
Київський м.Проспект Гагаріна
add_box Хірургія ... ще
вул. Молочна, 48на карті
Київський м.Проспект Гагаріна
add_box Гастроентерологія Дерматологія Неврологія Терапія УЗ-діагностика Ендокринологія ... ще
access_time_filled пн - нд : 7:00 - 19:00
вул. Героїв Праці, 22 ана карті
Московський м.Героїв праці
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Нефрологія Ортопедія ... ще
Московський проспект, 257на карті
Московський
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія Мамологія ... ще
Московський проспект, 257на карті
Московський
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Мамологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
вул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київський м.Пушкінська
Рейтинг клініки розраховується на основі

У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» приймають лікарі за напрямками:

• дитяча офтальмологія;
  • педіатрія;
  • щеплення;
  • психіатрія
  • прокол вух.

Також в медичному центрі можна пройти ультразвукове дослідження, рентген і енцефалографію.

В «ОН Клінік Харків Палац Спорту» створені максимально комфортні умови для кожного пацієнта:

• є сучасна і простора ігрова зона, в якій діти зможуть цікаво провести час, поки готуються аналізи або поки батьки розмовляють з лікарем;
  • електронний запис в дитячу поліклініку дозволяє уникнути черг;
  • дитячі лікарі знаходять підхід до кожної дитини, що знижує рівень стресу від відвідування поліклініки.

Прийом починається зі збору анамнезу: фахівець вислуховує скарги, оглядає дитину, дізнається особисту і сімейну історію хвороб. Потім призначається діагностика. Зазвичай видаються направлення на загальні аналізи сечі і крові, можуть знадобитися і додаткові дослідження – біохімія крові, УЗД, рентгенографія.

За підсумками лікарем ставиться діагноз і підбирається підходяща схема лікування. У дітей це вимагає особливо уважного підходу: через особливості метаболізму багато препаратів не можна приймати в дитячому віці, або необхідний суворий контроль їх дозування. Тому неприпустимо самостійне лікування малюка – цим можна завдати здоров'ю дитини ще більшої шкоди. Не варто відкладати відвідування лікарні, якщо діти відчувають нездужання.

Перевірені відгуки про клініку
Инна 13 Січень 2022
Визитом в клинику осталась довольна, особенно то, что там есть всё необходимое. К меня была консультация у травматолога, и мне нужно было сделать рентген, так я из одного кабинета, перешла в другой и сделала, в отличие от того, как моей дочери пришлось в своё время для этого ездить из одной клиники в другую. Я очень благодарна персоналу за отношение и за работу. В будущем я буду выбирать именно эту клинику. Рекомендую.
Ольга 26 Жовтень 2021
Клиника встретила меня приветливым персоналом и хорошей атмосферой.
Олексій 17 Жовтень 2021
В относительно небольшом холле, находилось очень много народа, и по их разговорам, можно было понять, что практически все (% 85) пришли сделать ПЦР тест. Не было никаких разграничений, даже кварца не было, чтобы обеззаразить помещение.
Оксана 05 Серпень 2021
Очень внимательная. Пока не определила что это не отпустила. Молодец.
Татьяна 03 Серпень 2021
Очень хороший центр, все чисто и опрятно. Быстрое обслуживание и все очень вежливые.