Харків
Медичний центр «ОН Клінік Харьків»

Медичний центр «ОН Клінік Харьків»

add_box Хірургія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Нефрологія ... ще
ОН Клінік в Харкові зібрав всіх кваліфікованих лікарів в одному місці, щоб у кожного пацієнта була можливість пройти комплексне дослідження свого організму за короткий термін — 1-2 дня. Для швидкого проходження огляду тут можна в будь-який зручний для себе час здати необхідні аналізи, що прискорить постановку досвідченим лікарем діагнозу і призначення ефективної схеми лікування. Лікарі клініки ведуть прийом за попереднім записом. У медичному центрі можна випробувати всі можливості сучасної медицини як маленьким пацієнтам, так і дорослим
add_box Хірургія ... ще
вул. Молочна, 48на карті
Київський м.Проспект Гагаріна
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Нефрологія Ортопедія ... ще
проспект Героїв Харків, 257на карті
Салтівський
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Інфектологія Кардіологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
пр-т Героїв Харкова 257на карті
Салтівський
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Мамологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київський м.Пушкінська
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія ... ще
вул. Я. Мудрого, 30ана карті
Київський
add_box Гастроентерологія Дерматологія Оториноларингологія Терапія УЗ-діагностика Урологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 18:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:00 access_time_filled нд : 8:30 - 14:00
вул. Молочна, 48на карті
Київський м.Проспект Гагаріна

У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» приймають лікарі за напрямками:

• дитяча офтальмологія;
  • педіатрія;
  • щеплення;
  • психіатрія
  • прокол вух.

Також в медичному центрі можна пройти ультразвукове дослідження, рентген і енцефалографію.

В «ОН Клінік Харків Палац Спорту» створені максимально комфортні умови для кожного пацієнта:

• є сучасна і простора ігрова зона, в якій діти зможуть цікаво провести час, поки готуються аналізи або поки батьки розмовляють з лікарем;
  • електронний запис в дитячу поліклініку дозволяє уникнути черг;
  • дитячі лікарі знаходять підхід до кожної дитини, що знижує рівень стресу від відвідування поліклініки.

Прийом починається зі збору анамнезу: фахівець вислуховує скарги, оглядає дитину, дізнається особисту і сімейну історію хвороб. Потім призначається діагностика. Зазвичай видаються направлення на загальні аналізи сечі і крові, можуть знадобитися і додаткові дослідження – біохімія крові, УЗД, рентгенографія.

За підсумками лікарем ставиться діагноз і підбирається підходяща схема лікування. У дітей це вимагає особливо уважного підходу: через особливості метаболізму багато препаратів не можна приймати в дитячому віці, або необхідний суворий контроль їх дозування. Тому неприпустимо самостійне лікування малюка – цим можна завдати здоров'ю дитини ще більшої шкоди. Не варто відкладати відвідування лікарні, якщо діти відчувають нездужання.

Наталія 09 Липень 2024
Клініка сподобалася
Ольга 06 Липень 2024
Хорошее обслуживание, очень внимательно и доброжелательно. Шадрина Елена Павловна - очень хороший доктор, прием понравился
Олексій 05 Липень 2024
Клініка дуже сподобалася. У клініці дуже комфортна атмосфера перебування, пройшло все доволі швидко та якісно. Дійсно все у цій клініці було на найвищому рівні.
Інна 01 Липень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці. Прийняли раніше, ніж було зазначено - це дуже сподобалося, не довелося чекати. Хороші лікарі у цій клініці - чесні та дійсно професійні.
Людмила 25 Червень 2024
Ця клініка дуже мені подобається, дуже давно вже користуюся медичними послугами саме цієї клініки.