Харків
Медичний центр Здоров'я

Відгуки про клініку Медичний центр Здоров'я

add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Імунологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Медичний центр здоров'я» вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним із найкращих багатопрофільних медичних центрів у Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточною апаратурою, включає амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 17:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Проспект Незалежності, 13на карті
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
29 відгуків
Єлизавета 20 Квітень 2024
Все дуже гарно, чудово, я задоволена  візитом в клініку
Анна 10 Квітень 2024
Дуже хороша клініка, сподобалася
Єлизавета 03 Квітень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Зінаїда 29 Березень 2024
Сподобалася клініка, все добре було, просто ідеально. Все пройшло чудово. У клініці дуже хороший медперсонал та усі працівники. Ми дуже залишилися задоволені цією клінікою.
Софія 22 Березень 2024
Богомолец Ирина Алексеевна - шикарный врач, прием очень понравился. Клиника нравится, обращалась в клинику уже не первый раз
Тетяна 14 Березень 2024
Все было вовремя, никаких претензий нет. Персонал клиники на ресепшен очень приятный, визитом в клинику осталась довольна
Артем 01 Березень 2024
Все добре пройшло.
Анонімно 14 Лютий 2024
Все пройшло добре. У клініці дуже привітний персонал, комфортно, чисто, зручно. Кваліфіковані спеціалісти, сподобалася клініка. Дякую за хороший сервіс, клініка повністю мені підійшла.
Світлана 06 Лютий 2024
Все добре пройшло. Все дуже сподобалося.
Віталій 30 Січень 2024
Чудово, привітно все було. Добре все пройшло.
1 2 3