Харків
Медичний центр «ОН Клінік Харьків» (Дитяче відділення)

Медичний центр «ОН Клінік Харьків» (Дитяче відділення)

add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Нефрологія Ортопедія ... ще
Дитяче відділення медичного центру «ОН Клінік Харків» на ст. м. Палац Спорту – це місце, де неодмінно подбають про здоров'я вашої дитини. У клініці проводять консультації і процедури тільки висококваліфіковані лікарі, в кабінетах встановлено сучасне обладнання, а в залі очікування завжди йдуть улюблені мультики. Дитяче відділення «ОН Клінік Харків» на ст. м. Палац Спорту – це доброта, турбота та індивідуальний підхід до кожної дитини. З ОН Клінік похід до лікаря більше не буде викликати страх у вашого малюка.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
проспект Героїв Харків, 257на карті
Салтівський

У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» приймають лікарі за напрямками:

• дитяча психологія;
  • педіатрія;
  • щеплення;
  • психіатрія
  • прокол вух.

Також в медичному центрі можна пройти ультразвукове дослідження, рентген, енцефалографію і комп'ютерну томографію.

Комп'ютерна томографія - відносно нова послуга в медичному центрі. Томограф SOMATOM go.UP дозволяє проводити високоякісне ангіографічне дослідження судин з хорошим контрастним посиленням, сублміліметровими зрізами і точної синхронізацією за часом. Низька променеве навантаження забезпечує оптимальну турботу про пацієнта. SOMATOM go.UP виконує сканування великих діапазонів за одну затримку дихання з високим просторовим дозволом, відмінно оптимізує якість зображень і знижує променеве навантаження в рутинних неврологічний дослідженнях. Обладнання відрізняється високою швидкістю сканування і високою якістю отриманих зображень, що підвищує якість діагностики особливо дрібних судинних структур.

В «ОН Клінік Харків Палац Спорту» створені максимально комфортні умови для кожного пацієнта:

• є сучасна і простора ігрова зона, в якій діти зможуть цікаво провести час, поки готуються аналізи або поки батьки розмовляють з лікарем;
  • електронний запис в дитячу поліклініку дозволяє уникнути черг;
  • дитячі лікарі знаходять підхід до кожної дитини, що знижує рівень стресу від відвідування поліклініки.

Прийом починається зі збору анамнезу: фахівець вислуховує скарги, оглядає дитину, дізнається особисту і сімейну історію хвороб. Потім призначається діагностика. Зазвичай видаються направлення на загальні аналізи сечі і крові, можуть знадобитися і додаткові дослідження - біохімія крові, УЗД, рентгенографія.

За підсумками лікарем ставиться діагноз і підбирається підходяща схема лікування. У дітей це вимагає особливо уважного підходу: через особливості метаболізму багато препаратів не можна приймати в дитячому віці, або необхідний суворий контроль їх дозування. Тому неприпустимо самостійне лікування малюка - цим можна завдати здоров'ю дитини ще більшої шкоди. Не варто відкладати відвідування лікарні, якщо діти відчувають нездужання.

Єлизавета 09 Квітень 2024
Комфортно було у цій клініці, все дуже сподобалося. Було все добре.Дякую.
Кирило 28 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка, все пройшло добре. Все було в порядку.
Тимофій 11 Березень 2024
Клініка комфортна, все добре.
Артем 03 Лютий 2024
Комфортно і зручно у клініці. Задоволені клінікою.
Михайло 09 Січень 2024
Дуже сподобалася клініка.