Харків
Медичний центр «ОН Клінік Харьків» на Палаці Спорту

Відгуки про клініку Медичний центр «ОН Клінік Харьків» на Палаці Спорту

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Інфектологія Кардіологія ... ще
Сучасний підхід до терапії і власні унікальні розробки клініки дозволяють фахівцям «ОН Клінік Харків Палац Спорту» успішно справлятися з проблемами сексуальних розладів у чоловіків, порушеннями жіночого здоров'я, позбавляють від геморою і тріщин прямої кишки, псоріазу, виразкової хвороби, гастриту і т. д.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
пр-т Героїв Харкова 257на карті
Салтівський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
75 відгуків
Людмила 16 Квітень 2024
Ревматолог Лук'яненко Тетяна Василівна, дуже фаховий спеціаліст, консультацією якої, залишилась дуже задоволеною.
Тетяна 12 Квітень 2024
Клініка сподобалася. Сам клініка чиста, світла, персонал дуже привітний. В принципі у самій клініці все працює дуже злагоджено. Дуже сподобалося, що ти записуєшся на ту дату і на ту годину, все відбувається вчасно і без ніяких черг. Загалом все дуже добре у цій клініці.
Микола 09 Квітень 2024
До клініки і надалі звертатимуся для обстеження, дякую.
Вадим 02 Квітень 2024
Сподобались підхід та ставлення до пацієнта.
Ольга 12 Березень 2024
Мне клиника понравилась как только я в клинику зашла. Доктор, Андрус Анна Михайловна, просто идеальный доктор. С доктором нашли общий язык, договорились, доктор хороший, мне все понравилось
Алла 09 Березень 2024
В клинику обращалась уже не первый раз, замечаний не было к персоналу
Леонід 07 Березень 2024
Все сподобалося у клініці.
Микола 20 Лютий 2024
Все сподобалося у клініці.
Олена 17 Лютий 2024
Дерматологу Слюсаренко Вікторії Віталіїні за гарну консультацію ставлю п'ять.
Роза 16 Лютий 2024
Все дуже  сподобалося у клініці. Все дуже добре пройшло.
5 6 7 8 chevron_right
Філії мережі