Медичний центр «ОН Клінік Харьків» на Палаці Спорту

Клініка Медичний центр «ОН Клінік Харьків» на Палаці Спорту

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія Мамологія ... ще
Сучасний підхід до терапії і власні унікальні розробки клініки дозволяють фахівцям «ОН Клінік Харків Палац Спорту» успішно справлятися з проблемами сексуальних розладів у чоловіків, порушеннями жіночого здоров'я, позбавляють від геморою і тріщин прямої кишки, псоріазу, виразкової хвороби, гастриту і т. д.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 19:00 access_time_filled нд : 8:00 - 17:00
Московський проспект, 257на карті
Московський
Рейтинг клініки розраховується на основі

Діагностика, яка надається в установі:

• ПСИХІАТРІЯ – NEW послуга, яка тепер доступна в медичному центрі «ОН Клінік Харків» (м. Палац Спорту). Психіатричне відділення пропонує своїм пацієнтам діагностику і лікування таких захворювань як: емоційна нестійкість, психічні розлади, розлади харчової поведінку, постковідні прояви та інші профільні захворювання.
  • NEW !!! У медичному центрі «ОН Клінік Харків» (м. Палац Спорту) доступна послуга "Check Up діагностика після захворювання COVID-19"
  • Рентген в МЦ «ОН Клінік Харків Палац Спорту» - це процедура, що дозволяє за допомогою впливу рентгенівських променів провести дослідження організму і отримати підсумки в режимі реального часу. В установі рентгенологічні обстеження проводяться як в положенні лежачи, так і сидячи, в тому числі і з функціональними навантаженнями.
  • Проведення гістероскопії (сучасний малоінвазивний спосіб обстеження і лікування порожнини матки)
  • Відділення хірургії багатопрофільного медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» пропонує своїм пацієнтам широкий спектр медичних послуг.
  • Відділення проктології займається діагностикою та лікуванням проктологічних захворювань.
  • Відділення урології займається діагностикою та лікуванням урологічних захворювань, застосовуючи найсучасніші методики, що дозволяють зберегти здоров'я. Урологи відділення позбавлять від проблем в інтимній сфері, використовуючи індивідуальний підхід, такт, перевірені методики і сучасне обладнання.
  • Відділення гінекології займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань жіночої репродуктивної сфери.
  • Відділення дерматології здійснює профілактику, діагностику та лікування шкірних захворювань. Лікар-дерматолог проведе якісну діагностику і призначить ефективне лікування шкірного захворювання.
  • Терапевтичне відділення клініки займається діагностикою і консервативним лікуванням внутрішніх захворювань, до яких відносять захворювання легенів і бронхів, серця і судин, шлунково-кишкового тракту і печінки, а також хвороби суглобів, м'язів і кісток.
  • Відділення гастроентерології надає професійну допомогу в лікуванні органів травлення.
  • Відділення трихології в «ОН Клінік Харків Палац Спорту» здійснює діагностику та лікування захворювань волосся і шкіри голови.
  • Відділення отоларингології надає кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам з захворюваннями вуха, горла і носа.
  • Відділення спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань центральної і периферичної нервової системи. Лікар-невролог (невропатолог) після збору анамнезу та вивчення результатів обстеження, поставить діагноз і підбере грамотний курс лікування.
  • Відділення ендокринології надає високопрофесійну допомогу в діагностиці та лікуванні ендокринних захворювань.
  • Відділення мамології в «ОН Клінік Харків» здійснює діагностику та лікування захворювань молочних залоз.
  • Пульмонолог лікує захворювання нижніх дихальних шляхів: трахей, бронхів, плеври і легенів. У розпорядженні фахівців є лабораторії, оснащені сучасним обладнанням. А досвід і кваліфікація лікарів «ОН Клінік Харків Палац Спорту» дозволяють їм проводити високоточне обстеження з максимальною ефективністю.
  • Відділення кардіології.
  • Денний стаціонар. Якщо необхідно зробити укол чи поставити крапельницю в Харкові, можна прийти в денний стаціонар «ОН Клінік Харків». Медсестри з великим стажем роботи нададуть допомогу у виконанні всіх розпоряджень лікаря і прискорять процес одужання.
  • Малоінвазивна хірургія - це спосіб проведення хірургічного втручання, що має на увазі мінімальну ступінь травмування тканин організму.
  • Відділення травматології.
  • Відділення нефрології.
  • Відділення ревматології.
  • Відділення комп'ютерної томографії.

Комп'ютерна томографія - відносно нова послуга в медичному центрі. Томограф SOMATOM go.UP дозволяє проводити високоякісне ангіографічне дослідження судин з хорошим контрастним посиленням, сублміліметровими зрізами і точною синхронізацією за часом. Низьке променеве навантаження забезпечує оптимальну турботу про пацієнта. SOMATOM go.UP виконує сканування великих діапазонів за одну затримку дихання з високим просторовим дозволом, відмінно оптимізує якість зображень і знижує променеве навантаження в рутинних неврологічних дослідженнях. Устаткування відрізняється високою швидкістю сканування і високою якістю отриманих зображень, що підвищує якість діагностики особливо дрібних судинних структур.

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» (м. Палац Спорту) доступна послуга - гістероскопія. Гістероскопія - сучасний малоінвазивний спосіб обстеження і лікування порожнини матки.

Крім того тут здійснюється виклик терапевта додому, що дозволяє отримати кваліфіковану консультацію, коли це зручно пацієнту. Більше немає необхідності довго відстоювати в чергах під кабінетом лікаря.

Перевірені відгуки про клініку
Татьяна 03 Серпень 2021
Очень хороший центр, все чисто и опрятно. Быстрое обслуживание и все очень вежливые.
Дарія 04 Травень 2021
Лікар уважно послухала та надала рекомендації.
Любовь 15 Березень 2021
Клиника красивая, уютная и чистая, приятный персонал
Валентина 17 Листопад 2020
Очень понравилась организация в клинике, администраторы все рассказали, показали куда идти все оформили. Все прошло быстро, не так как в государственных клиниках, когда часами высиживаешь не можешь попасть.
Людмила 06 Листопад 2020
Все очень хорошо, мне понравилось. Я пришла, меня раньше приняли. Для меня было очень важно, что бы я не сидела долго в очереди. В связи с этой эпидемиологической ситуацией, я очень боюсь, все-таки я пожилой человек. Я очень берегусь. Внимательный доктор, я очень-очень довольна. Я была первый раз в клинике, но наверное буду пользоваться ею.
Філії мережі
Все клініки