Харків
Медичний центр «ОН Клінік Харьків» на Палаці Спорту

Медичний центр «ОН Клінік Харьків» на Палаці Спорту

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Інфектологія Кардіологія ... ще
Сучасний підхід до терапії і власні унікальні розробки клініки дозволяють фахівцям «ОН Клінік Харків Палац Спорту» успішно справлятися з проблемами сексуальних розладів у чоловіків, порушеннями жіночого здоров'я, позбавляють від геморою і тріщин прямої кишки, псоріазу, виразкової хвороби, гастриту і т. д.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
пр-т Героїв Харкова 257на карті
Салтівський

Діагностика, яка надається в установі:

• ПСИХІАТРІЯ – NEW послуга, яка тепер доступна в медичному центрі «ОН Клінік Харків» (м. Палац Спорту). Психіатричне відділення пропонує своїм пацієнтам діагностику і лікування таких захворювань як: емоційна нестійкість, психічні розлади, розлади харчової поведінку, постковідні прояви та інші профільні захворювання.
  • NEW !!! У медичному центрі «ОН Клінік Харків» (м. Палац Спорту) доступна послуга "Check Up діагностика після захворювання COVID-19"
  • Рентген в МЦ «ОН Клінік Харків Палац Спорту» - це процедура, що дозволяє за допомогою впливу рентгенівських променів провести дослідження організму і отримати підсумки в режимі реального часу. В установі рентгенологічні обстеження проводяться як в положенні лежачи, так і сидячи, в тому числі і з функціональними навантаженнями.
  • Проведення гістероскопії (сучасний малоінвазивний спосіб обстеження і лікування порожнини матки)
  • Відділення хірургії багатопрофільного медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» пропонує своїм пацієнтам широкий спектр медичних послуг.
  • Відділення проктології займається діагностикою та лікуванням проктологічних захворювань.
  • Відділення урології займається діагностикою та лікуванням урологічних захворювань, застосовуючи найсучасніші методики, що дозволяють зберегти здоров'я. Урологи відділення позбавлять від проблем в інтимній сфері, використовуючи індивідуальний підхід, такт, перевірені методики і сучасне обладнання.
  • Відділення гінекології займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань жіночої репродуктивної сфери.
  • Відділення дерматології здійснює профілактику, діагностику та лікування шкірних захворювань. Лікар-дерматолог проведе якісну діагностику і призначить ефективне лікування шкірного захворювання.
  • Терапевтичне відділення клініки займається діагностикою і консервативним лікуванням внутрішніх захворювань, до яких відносять захворювання легенів і бронхів, серця і судин, шлунково-кишкового тракту і печінки, а також хвороби суглобів, м'язів і кісток.
  • Відділення гастроентерології надає професійну допомогу в лікуванні органів травлення.
  • Відділення трихології в «ОН Клінік Харків Палац Спорту» здійснює діагностику та лікування захворювань волосся і шкіри голови.
  • Відділення отоларингології надає кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам з захворюваннями вуха, горла і носа.
  • Відділення спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань центральної і периферичної нервової системи. Лікар-невролог (невропатолог) після збору анамнезу та вивчення результатів обстеження, поставить діагноз і підбере грамотний курс лікування.
  • Відділення ендокринології надає високопрофесійну допомогу в діагностиці та лікуванні ендокринних захворювань.
  • Відділення мамології в «ОН Клінік Харків» здійснює діагностику та лікування захворювань молочних залоз.
  • Пульмонолог лікує захворювання нижніх дихальних шляхів: трахей, бронхів, плеври і легенів. У розпорядженні фахівців є лабораторії, оснащені сучасним обладнанням. А досвід і кваліфікація лікарів «ОН Клінік Харків Палац Спорту» дозволяють їм проводити високоточне обстеження з максимальною ефективністю.
  • Відділення кардіології.
  • Денний стаціонар. Якщо необхідно зробити укол чи поставити крапельницю в Харкові, можна прийти в денний стаціонар «ОН Клінік Харків». Медсестри з великим стажем роботи нададуть допомогу у виконанні всіх розпоряджень лікаря і прискорять процес одужання.
  • Малоінвазивна хірургія - це спосіб проведення хірургічного втручання, що має на увазі мінімальну ступінь травмування тканин організму.
  • Відділення травматології.
  • Відділення нефрології.
  • Відділення ревматології.
  • Відділення комп'ютерної томографії.

Комп'ютерна томографія - відносно нова послуга в медичному центрі. Томограф SOMATOM go.UP дозволяє проводити високоякісне ангіографічне дослідження судин з хорошим контрастним посиленням, сублміліметровими зрізами і точною синхронізацією за часом. Низьке променеве навантаження забезпечує оптимальну турботу про пацієнта. SOMATOM go.UP виконує сканування великих діапазонів за одну затримку дихання з високим просторовим дозволом, відмінно оптимізує якість зображень і знижує променеве навантаження в рутинних неврологічних дослідженнях. Устаткування відрізняється високою швидкістю сканування і високою якістю отриманих зображень, що підвищує якість діагностики особливо дрібних судинних структур.

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» (м. Палац Спорту) доступна послуга - гістероскопія. Гістероскопія - сучасний малоінвазивний спосіб обстеження і лікування порожнини матки.

Крім того тут здійснюється виклик терапевта додому, що дозволяє отримати кваліфіковану консультацію, коли це зручно пацієнту. Більше немає необхідності довго відстоювати в чергах під кабінетом лікаря.

Людмила 16 Квітень 2024
Ревматолог Лук'яненко Тетяна Василівна, дуже фаховий спеціаліст, консультацією якої, залишилась дуже задоволеною.
Тетяна 12 Квітень 2024
Клініка сподобалася. Сам клініка чиста, світла, персонал дуже привітний. В принципі у самій клініці все працює дуже злагоджено. Дуже сподобалося, що ти записуєшся на ту дату і на ту годину, все відбувається вчасно і без ніяких черг. Загалом все дуже добре у цій клініці.
Микола 09 Квітень 2024
До клініки і надалі звертатимуся для обстеження, дякую.
Вадим 02 Квітень 2024
Сподобались підхід та ставлення до пацієнта.
Ольга 12 Березень 2024
Мне клиника понравилась как только я в клинику зашла. Доктор, Андрус Анна Михайловна, просто идеальный доктор. С доктором нашли общий язык, договорились, доктор хороший, мне все понравилось
Філії мережі
Все клініки