Харків
Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Гагаріна (відділення малоінвазивної хірургії)

4.7
add_box Хірургія ... ще
В «ОН Клінік Гагаріна» розпочало роботу відділення малоінвазивної хірургії. Тут проводяться операцій в області гінекології, урології, флебології, дерматології, ендокринології, естетичної медицини, гастроентерології, проктології.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Молочна, 48на карті
Київський м.Проспект Гагаріна
4.7

Головними перевагами малоінвазивної хірургії є:

• мінімальний вплив на організм у порівнянні з порожнинної операцією;
  • низький ризик післяопераційних ускладнень;
  • мала тривалість реабілітації (людина перебуває в стаціонарі протягом 1-3 днів);
  • відсутність сильних післяопераційних болів, помітних шрамів і рубців, які знижують естетичний ефект

Існує дві основні методики:

• Ендоскопія – проведення процедури за допомогою ендоскопа
  • Лапароскопія – операція через прокол

Обладнання клініки

• Анестезіологічний комплекс Dräger Primus®
  • Біполярний резектоскоп Karl Storz
  • Система візуалізації Karl Storz Image1 S CONNECT + Image1 S H3-Z трехчіповая головка камери і медичний Монітор Full HD + Оптика Storz HOPKINS
Андрій 15 Лютий 2024
Звертався в клініку на консультацію до лікаря  Бальчунас Івана Вікторовича. Я військовий, лікар назначив купу аналізів з подальшою консультацією через тиждень. Я пояснив що у мене немає стільки часу і попросив лікаря скоригувати лікування на основі результатів аналізів які він отримає і написати мені декілька слів рекомендації. Лікар відмовив, рекомендував онлайн консультацію. Мені, як військовому, онлайн консультація не підходить
Алла 21 Вересень 2023
Зоя Вікторівна - дуже уважний лікар.
Філії мережі
Все клініки