Харків
Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Леваді

Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Леваді

add_box Гастроентерологія Дерматологія Оториноларингологія Терапія УЗ-діагностика Урологія ... ще
ОН Клінік в Харкові зібрав всіх кваліфікованих лікарів в одному місці, щоб у кожного пацієнта була можливість пройти комплексне дослідження свого організму за короткий термін — 1-2 дня. Лікарі клініки ведуть прийом за попереднім записом. У медичному центрі можна випробувати всі можливості сучасної медицини як маленьким пацієнтам, так і дорослим
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 18:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:00 access_time_filled нд : 8:30 - 14:00
вул. Молочна, 48на карті
Основ’янський м.Левада

Багатопрофільна клініка «ОН Клінік Харків» спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань за допомогою ефективних сучасних методик. Клініка оснащена новим обладнанням і високоякісними матеріалами, а персонал клініки укомплектований кращими фахівцями різних медичних напрямків.

Лікарі центру регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації на тематичних курсах і семінарах, відвідують різні медичні конференції, тому завжди в курсі найактуальніших методів лікування.

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» (м. Левада) представлені такі спеціалізації:

• урологія;
  • лікування варикозу лазером;
  • УЗД;
  • медичний Check-Up;
  • аналізи.

NEW !! У медичному центрі доступна послуга Лікування геморою лазарем.

У медичному центрі МЦ "ОН Клінік Левада" можно пройти "Check Up діагностику після захворювання COVID-19".

Також в «ОН Клінік Харків» (м. Левада) у пацієнта є можливість зробити УЗД і здати аналізи.

Наталя 12 Вересень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було чудово. Часто користуюся медичними послугами цієї клініки, мене тут все влаштовує.
Марія 05 Серпень 2024
Консультацією в уролога Урлапова Миколи Анатолійовича, залишилась задоволеною - отримала дуже розгорнуте та зрозуміле пояснення.
Олександр 08 Червень 2024
Шадрина Татьяна Павловна - профессиональный доктор. В клинике все хорошо, удобно, комфортно
Олена 30 Квітень 2024
Всі дуже ввічливі, клініка комфортна, я задоволена. звертатимуся, дякую.
Наталія 20 Квітень 2024
Клініка чудова, комфорт прекрасний у цій клініці.
Філії мережі
Все клініки