Харків
Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Гагаріна

Відгуки про клініку Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Гагаріна

add_box Гастроентерологія Дерматологія Оториноларингологія Терапія УЗ-діагностика Урологія ... ще
ОН Клінік в Харкові зібрав всіх кваліфікованих лікарів в одному місці, щоб у кожного пацієнта була можливість пройти комплексне дослідження свого організму за короткий термін — 1-2 дня. Лікарі клініки ведуть прийом за попереднім записом. У медичному центрі можна випробувати всі можливості сучасної медицини як маленьким пацієнтам, так і дорослим
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 18:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:00 access_time_filled нд : 8:30 - 14:00
вул. Молочна, 48на карті
Київський м.Проспект Гагаріна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
30 відгуків
Олександр 08 Червень 2024
Шадрина Татьяна Павловна - профессиональный доктор. В клинике все хорошо, удобно, комфортно
Олена 30 Квітень 2024
Всі дуже ввічливі, клініка комфортна, я задоволена. звертатимуся, дякую.
Наталія 20 Квітень 2024
Клініка чудова, комфорт прекрасний у цій клініці.
Інна 15 Квітень 2024
Доктор,  Калашникова Наталья Михайловна, дала рекомендации, назначила лечение, подсказала к каким специалистом нужно еще обратиться, прием понравился. Клиника хорошая, замечаний к персоналу не было. В клинику буду обращаться
Дмитро 29 Березень 2024
Хороша клініка
Олександр 27 Березень 2024
В клініці були перший раз, перше враження дуже хороше. Надалі будемо в клініку звертатися
Катерина 25 Березень 2024
Хороша клініка, все пройшло нормально. Мене все повністю влаштувало у цій клініці. Все було гарно.
Ірина 22 Березень 2024
Задоволена візитом до клініки, зручно та комфортно, дякую.
Анастасія 13 Березень 2024
Мне все понравилось, клиника уютная и чистая, персонал вежливый
Анна 21 Лютий 2024
Все добре пройшло. Клініка сподобалася.
1 2 3
Філії мережі