Харків
Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Леваді

Відгуки про клініку Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Леваді

add_box Гастроентерологія Дерматологія Оториноларингологія Терапія УЗ-діагностика Урологія ... ще
ОН Клінік в Харкові зібрав всіх кваліфікованих лікарів в одному місці, щоб у кожного пацієнта була можливість пройти комплексне дослідження свого організму за короткий термін — 1-2 дня. Лікарі клініки ведуть прийом за попереднім записом. У медичному центрі можна випробувати всі можливості сучасної медицини як маленьким пацієнтам, так і дорослим
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 18:00 access_time_filled сб : 8:30 - 17:00 access_time_filled нд : 8:30 - 14:00
вул. Молочна, 48на карті
Основ’янський м.Левада
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
33 відгуки
Тетяна 16 Вересень 2024
Хорошая клиника, приветливые девочки на ресепшен
Наталя 12 Вересень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було чудово. Часто користуюся медичними послугами цієї клініки, мене тут все влаштовує.
Марія 05 Серпень 2024
Консультацією в уролога Урлапова Миколи Анатолійовича, залишилась задоволеною - отримала дуже розгорнуте та зрозуміле пояснення.
Олександр 08 Червень 2024
Шадрина Татьяна Павловна - профессиональный доктор. В клинике все хорошо, удобно, комфортно
Олена 30 Квітень 2024
Всі дуже ввічливі, клініка комфортна, я задоволена. звертатимуся, дякую.
Наталія 20 Квітень 2024
Клініка чудова, комфорт прекрасний у цій клініці.
Інна 15 Квітень 2024
Доктор,  Калашникова Наталья Михайловна, дала рекомендации, назначила лечение, подсказала к каким специалистом нужно еще обратиться, прием понравился. Клиника хорошая, замечаний к персоналу не было. В клинику буду обращаться
Дмитро 29 Березень 2024
Хороша клініка
Олександр 27 Березень 2024
В клініці були перший раз, перше враження дуже хороше. Надалі будемо в клініку звертатися
Катерина 25 Березень 2024
Хороша клініка, все пройшло нормально. Мене все повністю влаштувало у цій клініці. Все було гарно.
Філії мережі
Все клініки