Харків
«Мамин Дім» на Григорія Сковороди

Відгуки про клініку «Мамин Дім» на Григорія Сковороди

Поліклініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
Поліклініка «Мамин Дім» на Григорія Сковороди пропонує широкий спектр медичних послуг для маленьких пацієнтів і дорослих, починаючи від консультації і до вакцинації. У філії проводять діагностичні дослідження на сучасному, сертифікованому обладнанні
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 16:00
вул. Григорія Сковороди, 31на карті
Київський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Ярослав 07 Березень 2024
Єрмак Тетяна Анатоліївна - хороший лікар, прийом сподобався. Клініка гарна, персонал привітний
Денис 27 Жовтень 2023
Хорошее впечатление. Благодаря доктору, Ковтюшенко Ирине Николаевне, мой ребенок смог восстановиться
Александра 12 Жовтень 2023
Добровольська Лариса Анатоліївна уважно все вислухала, приділила достатньо часу. Візитом залишилась дуже задоволена.
Анастасія 04 Липень 2023
Добровольська Лариса Анатоліївна чудовий дитячий гінеколог, яка може знаходити підхід до дітей. Добре проконсультувала. Візитом залишилися задоволені мама та донька.
Алина 11 Січень 2023
Візит до клініки пройшов добре. Усім задоволена.
Давид 25 Грудень 2021
Мне понравилось. Доктор проконсультировал по всем вопросам, которые меня интересовали. Назначила лечение. Дала рекомендации к кому обратится с проблемами у старшей дочки. Мне очень понравилось.
Давид 21 Грудень 2021
Клиника отличная, малыша только сюда и возим!
Маргарита 17 Вересень 2021
Лікар дуже професійний. Від консультації лишилась задоволена.
Полина 16 Листопад 2020
В клинике чисто и аккуратно, все прошло быстро.
Філії мережі
Все клініки