Харків
«Мамин Дім» на Григорівському шосе

«Мамин Дім» на Григорівському шосе

Поліклініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Неврологія Ортопедія ... ще
У поліклініці «Мамин Дім» на Григорівська шосе зможуть надати широкий спектр медичних послуг для дорослих і дітей. Співробітники медцентру — кваліфіковані лікарі, які в своїй роботі застосовують інноваційні методики лікування з індивідуальним підходом до кожного пацієнта
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : 10:00 - 16:00
Григорівське шосе, 57на карті
Новобаварський

Поліклініка «Мамин Дім» на Григорівському шосе пропонує повний спектр медичних послуг для малюка, консультації лікарів, здачу аналізів і вакцинацію для дорослих.

Напрями

У центрі Вам зможуть надати медичну допомогу в таких напрямках:

• педіатрія
  • дитяча алергологія
  • хірургія
  • вакцинація

Фахівці

Лікарі центру дотримуються принципів доказової медицини і виступають проти аналізів «про всяк випадок». У поліклініці «Мамин Дом» призначають тільки дійсно необхідні дослідження і ліки, виходячи зі скарг пацієнта і результатів дослідження. Також, фахівці центру постійно беруть участь в науково-практичних конференціях, курсах, семінарах і майстер-класах. Всі фахівці центру мають власний індивідуальний підхід, як до дорослих пацієнтів, так і до маленьких.

Послуги поліклініки «Мамин Дім»:

• консультативні прийоми профільних і вузьких фахівців
  • консультації в режимі «Онлайн»
  • широкий спектр ЛОР-процедур (починаючи від видалення сірчаної пробки і до видалення сторонніх тіл)
  • можливість виїзду педіатра додому з забором матеріалу для лабораторного дослідження
  • складання графіку вакцинації
  • патронаж новонароджених

Переваги

Головною перевагою є те, що медичний заклад працює по будням, вихідним та у святкові дні. Тобто ви можете підібрати зручний час і записатися до конкретного фахівця або ж на діагностику. Також, в медцентрі доступні комплексні програми для всієї сім'ї, які допоможуть швидко і якісно відновити життєві функції всього організму. Вам підберуть програму, виходячи з потреб вашого організму.

Не найголовнішою, але приємною перевагою є система знижок для постійних пацієнтів. Адже, медцентр турбується про Вас, тому надає пацієнтам можливість отримувати знижки на процедури, лабораторну діагностику або ж консультації лікарів.

Данило 26 Березень 2024
Клініка зручна, сучасна, звертатимуся.
Мілорада 06 Березень 2024
Клініка супер, дуже сподобалася клініка.
Зоряна 08 Лютий 2024
Все добре пройшло. Сподобалося все у клініці.
Інна 09 Січень 2024
Хороша клініка, сподобалося, допомогли.
Петро 09 Січень 2024
Сподобалася клініка. Роздягальна, бахіли є, тепло.Ввічливі працівники у клініці.
Філії мережі
Все клініки