Харків
«Мамин Дім» на Гвардійців Широнінців

«Мамин Дім» на Гвардійців Широнінців

Поліклініка
add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Оториноларингологія Педіатрія Ендокринологія ... ще
Поліклініка «Мамин Дім» на Гвардійців Широнінців надає можливість отримати медичну допомогу на найвищому рівні в таких напрямках, як: педіатрія, дитяча гінекологія, дитяча кардіологія, дерматологія та інші.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : 10:00 - 16:00
вул. Гвардійців-Широнінців, 33на карті
Салтівський

Поліклініка «Мамин Дім» на Гвардійців Широнінців це приватний медичний заклад, в якому надають сучасну медичну допомогу від висококваліфікованих лікарів.

Напрями

У центрі «Мамин Дім» на Гвардійців Широнінців зможуть запропонувати допомогу в таких напрямках, як:

• педіатрія
  • дитяча гінекологія
  • дитяча кардіологія
  • дитяча ендокринологія
  • дерматологія
  • отоларингологія
  • вакцинація

Лікарі

У медцентрі Вам можуть надати якісний консультативний прийом вузьких і профільних фахівців. Всі лікарі мають вищу медичну освіту, а також займаються підвищенням власної кваліфікації за допомогою навчальних курсів, семінарів, майстер-класів. Це дозволяє застосовувати сучасну методику лікування, яка позитивно позначається на здоров'я пацієнтів.

Переваги

Одним з головних переваг поліклініки є те, що центр працює без вихідних. Тобто тепер вам не потрібно переживати про те, що ви не зможете потрапити до потрібного фахівця в неробочий час, адже, є можливість запису на вихідних і в святкові дні.

Якщо ж вам знадобитися вакцинуватися від хвороб або ж для профілактики, то в центрі вам запропонують тільки перевірену, сертифіковану вакцину, яку завозять із європейських країн. Адже, медцентр дбає про якість послуг.

У стінах клініки знаходиться власна лабораторія, у якій проводиться дослідження на сучасній апаратурі нового покоління. Вона гарантує точність і якість результатів лабораторної діагностики. Також, важливим є те, що лікарі використовують тільки стерильні засоби для забору матеріалу.

Олена 14 Лютий 2024
Сподобалося у клініці. Були впереше у цій клініці.Все добре пройшло, всі ввічливі, все було швидко і якісно.
Олена 20 Січень 2024
Зручно було у клініці.