Харків
BABY LUCK

BABY LUCK

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Масаж ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний медичний центр «BABY LUCK» ( «БЕБІ ЛАК») — лідер приватної медицини у Харкові, який надає повний комплекс послуг із профілактики, діагностики та лікування широкого спектру хвороб як у дорослих, так і у дітей різного віку. Доступні ціни, якісні послуги, комфортні умови, сучасне діагностичне та лікувальне обладнання — переваги центру «BABY LUCK»
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Героїв Харкова 162на карті
Немишлянський м.Палац Спорту

Один із кращих офтальмологічних центрів у Харкові «BABY LUCK» надає лікувальні та діагностичні послуги з корекції порушень зору. Центр обладнаний сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Медичний центр «BABY LUCK» відповідає найвищим стандартам і використовує апаратні методи лікування, що дає можливість маленьким і дорослим пацієнтам отримати якісне лікування та профілактику порушень зору.

Висококваліфіковані фахівці центру «BABY LUCK» швидко знаходять спільну мову з пацієнтами будь-якого віку.

Також, у центрі діє відділення неврології, де пацієнти можуть пройти діагностику та лікування захворювань нервової системи.  Досвідчені дорослі і дитячі неврологи медичного центру «BABY LUCK» допоможуть скорегувати будь-які неврологічні захворювання.

Основні направлення:

• транскраніальна мікрополяризація
  • ультразвукова діагностика
  • лабораторія
  • дений стаціонар.

У медичному центрі «Baby Luck» можна отримати якісну і доступну консультацію психотерапевта.  Прийом пацієнтів проходить у комфортних умовах.  На прийомі у лікаря, гарантується повна анонімність і конфіденційність отриманої інформації. За допомогою психіатричних консультацій фахівці центру допоможуть пацієнтам налагодити особисте життя, підняти самооцінку, знайти душевну гармонію.

Терапевт центру «Baby Luck» надасть пацієнтам професійну допомогу у виявленні причини захворювання, допоможе скласти план лікування і направить, при необхідності, до лікарів інших спеціалізацій.

Інна 10 Вересень 2024
Клініка нам дуже сподобалася. У самій клініці було чисто, комфортно, акуратно. Сам процес у клініці дуже організовано все, загалом нас повністю все влаштувало в даній клініці.
Костянтин 02 Вересень 2024
Клніка дуже сподобалася, я задоволений, дякую.
Іван 26 Серпень 2024
Лікар гарно працює, дав всі необхідні рекомендації, прийом дуже сподобався
Ольга 17 Червень 2024
Сподобалось що швидко нас прийняли, була можливість одразу зробити кардіограму перед прийомом кардіолога. Від візиту в клініку отримали бажане, тому залишились задоволеними.
Віра 07 Червень 2024
Працюють дуже приємні дівчата на рецепції, гарно мене зустріли. Я дуже задоволена обслуговуванням в клініці
Філії мережі
Все клініки