Харків
BABY LUCK

BABY LUCK

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Масаж ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний медичний центр «BABY LUCK» ( «БЕБІ ЛАК») — лідер приватної медицини у Харкові, який надає повний комплекс послуг із профілактики, діагностики та лікування широкого спектру хвороб як у дорослих, так і у дітей різного віку. Доступні ціни, якісні послуги, комфортні умови, сучасне діагностичне та лікувальне обладнання — переваги центру «BABY LUCK»
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Героїв Харкова 162на карті
Немишлянський м.Палац Спорту

Один із кращих офтальмологічних центрів у Харкові «BABY LUCK» надає лікувальні та діагностичні послуги з корекції порушень зору. Центр обладнаний сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Медичний центр «BABY LUCK» відповідає найвищим стандартам і використовує апаратні методи лікування, що дає можливість маленьким і дорослим пацієнтам отримати якісне лікування та профілактику порушень зору.

Висококваліфіковані фахівці центру «BABY LUCK» швидко знаходять спільну мову з пацієнтами будь-якого віку.

Також, у центрі діє відділення неврології, де пацієнти можуть пройти діагностику та лікування захворювань нервової системи.  Досвідчені дорослі і дитячі неврологи медичного центру «BABY LUCK» допоможуть скорегувати будь-які неврологічні захворювання.

Основні направлення:

• транскраніальна мікрополяризація
  • ультразвукова діагностика
  • лабораторія
  • дений стаціонар.

У медичному центрі «Baby Luck» можна отримати якісну і доступну консультацію психотерапевта.  Прийом пацієнтів проходить у комфортних умовах.  На прийомі у лікаря, гарантується повна анонімність і конфіденційність отриманої інформації. За допомогою психіатричних консультацій фахівці центру допоможуть пацієнтам налагодити особисте життя, підняти самооцінку, знайти душевну гармонію.

Терапевт центру «Baby Luck» надасть пацієнтам професійну допомогу у виявленні причини захворювання, допоможе скласти план лікування і направить, при необхідності, до лікарів інших спеціалізацій.

Анна 19 Квітень 2024
Дуже комфортна клініка, все мені у ній дуже сподобалося.
Давид 17 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все було добре
Дарія 08 Квітень 2024
Дуже комфортна клініка. Все у ній дуже сподобалося.
Милена 05 Квітень 2024
Клиника светлая, комфортная, очень понравилась клиника, замечаний к персоналу не было
Дарина 01 Квітень 2024
Все дуже сподобалося, було все добре.
Філії мережі
Все клініки