Харків
«ГастроСіті», гастроентерологічна амбулаторія

«ГастроСіті», гастроентерологічна амбулаторія

Амбулаторія
add_box Гастроентерологія ... ще
«GastroCity» — спеціалізована гастроентерологічна консультативна амбулаторія, яка надає своїм клієнтам якісну допомогу в лікуванні широкого спектру захворювань шлунково-кишкового тракту. Досвідчені висококваліфіковані фахівці допоможуть впоратися і дорослим і дітям з різними проблемами в області гастроентерології
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Гуданова 9/11, поверх 1на карті
Київський м.Пушкінська

Спеціалізована гастроентерологічна амбулаторія «GastroCity» — місце, де кожен пацієнт, який має проблеми з травним трактом, отримає якісну і ефективну допомогу. У клініці ведуть прийоми справжні експерти в області гастроентерології, які здатні діагностувати і вилікувати різні захворювання шлунково-кишкового тракту. Також гастроентерологи займаються профілактикою захворювань, консультують з питань здорового харчування та дієтології.

Фахівці амбулаторії займаються лікуванням таких гастроентерологічних захворювань:

• гострий і хронічний гастрит;
  • виразка шлунка і 12-палої кишки;
  • диспепсія;
  • гостра атонія шлунка;
  • пневматоз шлунка;
  • холецистит;
  • жовчнокам'яна хвороба;
  • дискінезія жовчовивідних шляхів;
  • холангіт;
  • гострий і хронічний панкреатит;
  • гепатити різної етіології;
  • цирози;
  • функціональний розлад печінки;
  • коліт;
  • ентероколіт;
  • дуоденіт;
  • дисбактеріоз;
  • паразитарні інвазії;
  • абсцеси і кісти селезінки.

Гастроентерологи «GastroCity» в лікуванні захворювань використовують найновіші технології та слідують принципам доказової медицини. Досвідчені фахівці ультразвукової діагностики та ендоскопісти оперативно нададуть пацієнтові медичний висновок про стан досліджуваного органу. В амбулаторію можна звертатися всією сім'єю — лікарі допоможуть як маленьким, так і дорослим пацієнтам.

Ірина 19 Березень 2024
Мені дуже сподобалася клініка. Все було просто чудово. Дуже все сподобалося у цій клініці. Буду рекомендувати цю клініку усім своїм знайомим.
Юлія 12 Березень 2024
Сподобалось як мене прийняли, відношення.
Лідія 05 Березень 2024
Умови в клініці мені сподобалися, дякую.
Наталя 02 Березень 2024
Хороша клініка.Все добре було.
Анастасія 01 Березень 2024
Все добре пройшло.