Харків
Кабінет лікаря акушера-гінеколога, лікаря з ультразвукової діагностики Костюк О.В.

Практикуючий лікар
add_box Гінекологія УЗ-діагностика Ендокринологія ... ще
Паркінг Оплата карткою
Кабінет лікаря акушера-гінеколога, лікаря з ультразвукової діагностики ФОП Костюк О.В. знаходиться на 1-му поверсі в сучасній будівлі з зручним розташуванням в центрі міста поруч з метро Пушкінська (до 3 хв.). Високопрофесійний індивідуальний підхід, емпатія, взаємодовіра, комфортні умови - необхідний фундамент для покращення якості життя пацієнтів.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Григорія Сковороди (колишня вул. Пушкінська), буд.79/1, каб. 1на карті
Київський м.Площа Конституції м.Проспект Гагаріна м.Київська м.Пушкінська м.Університет

«Кабінет»  лікаря акушера-гінеколога, лікаря з ультразвукової діагностики  Костюк О.В. - функціонує на засадах пацієнтоорієнтованого, мультидисциплінарного  підходу до лікування кожного пацієнта та впровадженні в клінічну практику сучасних міжнародних рекомендацій, заснованих на принципах доказової медицини, результатах рандомізованих досліджень з застосуванням сучасного медичного обладнання: кольпоскоп МК-200; апарат ЕХВЧа-140-02 «ФОТЕК» з аргонопосиленою коагуляцією; система ультразвукова діагностична Versana Balance Platinum.

Спеціалізовані медичні послуги надає лікар акушер-гінеколог, гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар з ультразвукової діагностики – фахівець з досвідом і багаторічним стажем роботи з 2005 року.

В «Кабінеті» надаються послуги:

Функціональна диагностика

• Кольпоскопія
  • УЗД органів малого тазу, діагностика вагітності, фоллікулометрія

Діагностичні та лікувальні  процедури

• Цитологія (цитологічний мазок із шийки матки (ПАП-тест) – скринінгове дослідження, яке проводиться з метою раннього виявлення раку шийки матки)
  • Лікування патології шийки матки (ШМ), доброякісних захворювань ШМ із застосуванням радіохвильового методу на апараті «Фотек» з посиленою функцією аргоноплазмової коагуляції (контактним та безконтактним способом), в т.ч. у жінок, які не народжували
  • Взяття прицільної біопсії
  • Ексцизія, конізація ШМ

Лікування захворювань:

• Лікування запальних захворювань органів малого тазу та вторинних захворювань сечовидільної системи
  • Лікування кіст яєчників
  • Лікування доброякісних захворювань, патології шийки матки
  • Лікування ЗПСШ (хламідійна, уреоплазмова, мікоплазмова інфекції, трихомоніаз, кандидоз, бактеріальний вагіноз, генітальний герпес, ВПЛ, гонорея та ін.)
  • Корекція місцевого імунітету
  • Підбір контрацепції
  • Лікування безплідності, прегравідарна підготовка (підготовка до вагітності)
  • Лікування порушень менструального циклу
  • Лікування нейроендокринних гінекологічних захворювань (ендометріоз, СПКЯ, гіперандрогенія, гіперпролактинемія, мастопатія, мастодинія, альгодисменорея)
  • Лікування клімактеричного синдрому
  • Підбір менопаузальної гормональної терапії
  • Введення та видалення ВМС «Мірена»
  • Введення та видалення ВМК «Дайджест» та ін.

Призначення схем лікування

Обладнання клініки:

• Кольпоскоп МК-200
  • Апарат ЕХВЧа-140-02 «ФОТЕК» з аргонопосиленою коагуляцією
  • Система ультразвукова діагностична Versana Balance Platinum
Надія 12 Березень 2024
 Нормальний, комфортний кабінет. Дуже сподобалося що у цьому кабінеті можна було пройти діагностику УЗІ, не потрібно було нікуди йти - це дуже зручно.
Анна 27 Лютий 2024
Все сподобалося.
Юлія 08 Лютий 2024
Все добре пройшло.
Таісія 06 Лютий 2024
Все сподобалося. Прекрасно все пройшло. Чистенько, тепло було у кабінеті.
Єлізавета 20 Січень 2024
Все гаразд.