Харків
Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

Акції в клініці Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Мамологія ... ще
Багатопрофільна клініка «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська пропонує своїм пацієнтам широкий вибір лікувальних і діагностичних послуг. Клініка надає послуги в області гінекології, проктології, дерматології, неврології та ін. Комфортні умови, професіоналізм лікарів, найкраще обладнання і доступні ціни — переваги клініки «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
Київський м.Пушкінська

Check-up «COVID-19»

діє до 31.05.2024

Всім, хто стежить за своїм здоров'ям «Он Клінік Харків» пропонує пройти комплексне обстеження організму за допомогою програми чек-ап «Covid-19». В акційний пакет входять консультації фахівців, функціональна та лабораторна діагностика.

57464268грн

CHECK -UP жіночий профілактичний

діє до 31.05.2024

Усім, хто стежить за своїм здоров'ям «Він Клінік Харків», пропонує пройти комплексне обстеження організму за допомогою програми чек-ап «CHECK -UP жіночий профілактичний»

99558609грн
Київський м.Пушкинская

CHECK -UP (жіночій після 40)

діє до 31.05.2024

Всім, хто стежить за своїм здоров'ям «Он Клінік Харків» пропонує пройти комплексне обстеження організму за допомогою програми чек-ап «CHECK -UP (жіночій після 40)»

1264510872грн
Київський м.Пушкинская

CHECK -UP (чоловічий профілактичний)

діє до 31.05.2024

Всім, хто стежить за своїм здоров'ям «Он Клінік Харків» пропонує пройти комплексне обстеження організму за допомогою програми чек-ап «CHECK -UP (чоловічий профілактичний)»

71756154грн
Київський м.Пушкинская

CHECK -UP (чоловічий після 40)

діє до 31.05.2024

Всім, хто стежить за своїм здоров'ям «Он Клінік Харків» пропонує пройти комплексне обстеження організму за допомогою програми чек-ап «CHECK -UP (чоловічий після 40)»

1369011843грн
Київський м.Пушкинская

CHECK -UP (порушення обміну речовин або метаболічний)

діє до 31.05.2024

Всім, хто стежить за своїм здоров'ям «Он Клінік Харків» пропонує пройти комплексне обстеження організму за допомогою програми чек-ап «CHECK -UP (порушення обміну речовин або метаболічний)»

1164010102грн

CHECK -UP (судинний)

діє до 31.05.2024

Всім, хто стежить за своїм здоров'ям «Он Клінік Харків» пропонує пройти комплексне обстеження організму за допомогою програми чек-ап «CHECK -UP (судинний)»

97658408грн
Філії мережі