Харків
Клініка академіка Грищенка, відділення репродуктивної андрології

Клініка академіка Грищенка, відділення репродуктивної андрології

Клініка
add_box Андрологія Урологія ... ще
Клініка академіка Грищенко (Імплант) більше 30 років успішно лікує всі види жіночого и чоловічого безпліддя. Фахівці Клініки є експертами в області екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) та інших допоміжних репродуктивних технологій. Основна мета фахівців клініки - допомогти пацієнтам знайти щастя бути батьками. Для досягнення цієї мети використовують новітні технології, якісне обладнання європейськіх виробників, а також власний унікальний досвід. Комплексне лікування забезпечують підрозділи клініки: відділення допоміжніх репродуктивних технологій, ембріологічна лабораторія, відділення репродуктивної андрології, відділення оперативної гінекології з цілодобовім лікувальним стаціонаром, а також поліклінічне та лабораторне відділення
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Благовіщинська, 25на карті
Холодногірський м.Південний вокзал м.Центральний ринок

У Клініці академіка Грищенко (Імплант) з 2012 року успішно працює відділення репродуктивної андрології, в якому надається комплексна допомога в лікуванні чоловічого безпліддя медикаментозними методами і за допомогою малоінвазивних оперативних втручань з подальшим застосуванням допоміжних репродуктивних технологій.

У відділенні проводиться спермограма — повністю автоматизований і неупереджений аналіз сперми, для визначення кількості сперматозоїдів і їх рухливості. Аналіз дозволяє підтвердити або виключити чоловічий фактор як причину безпліддя. Виходячи з результатів обстеження і даних спермограми фахівці відділення проводять консультації та лікування пацієнтів з різними формами порушення спермоутворення: астенозооспермія, олігозооспермія, тератозооспермія, кріптозооспермія, азооспермія.

Таким пацієнтам надається спеціалізована медична допомога: медикаментозне лікування, фізіотерапія, масаж простати. В особливо важких випадках порушення репродуктивної функції, що не піддається медикаментозному лікуванню, проводяться складні андрологічні операції (TESE, TESA), що дозволяють отримати сперматозоїди з тканини яєчка.

Процедури, що виконуються в Андрологічна відділенні:

• Проба Мейерса при хронічному простатиті
  • Діагностичне мікробіологічне дослідження
  • Масаж простати з УЗТ на зону простати
  • Виділення сперміїв при ретроградній еякуляції
  • УЗД органів малого таза і нирок
  • Доплерографічне дослідження органів мошонки і простати
  • Тестикулярна біопсія мультифокальна (взяття біоптату тканини яєчка за допомогою тонкої голки під місцевою анестезією, після чого биоптат досліджують ембріологи на наявність сперматозоїдів, виділяють всі наявні і використовують їх для проведення ЕКЗ)
  • Кріоконсервація і тривале зберігання зразків сперми
  • Медикаментозне лікування простатиту, уретриту, везикуліту, варикоцеле, гідроцеле та ін. захворювань сечостатевого тракту у чоловіків

Генетичний скринінг:

• Каріотипування
  • Визначення хромосомної нестабільності, виявлення мікроделецій AZF-локусу Y-хромосоми
  • генетичні маркери муковісцидозу для всіх чоловіків з азооспермії й і кріптоспермією

Вартість послуг, які вказані на сайті, актуальна тільки для громадян України.

Дмитро 18 Березень 2024
Гарний сервіс, візит сподобався
Олег 02 Січень 2024
Сподобалась клініка.
Михаил 27 Травень 2021
Дуже довгі черги, дуже довго очікував на свій прийом у лабораторії, не організовано процес прийому пацієнтів, на усі аналізи жива черга.
Anton 07 Лютий 2020
В клинике хорошее оборудование.
Андрей 08 Січень 2020
В принципе, персонал вежливый и доктор тоже. Все было идеально!
Філії мережі
Все клініки