Харків

Відгуки про клініку Клініка академіка Грищенка (Імплант), відділення допоміжних реппродуктивних технологій

Клініка
add_box Репродуктологія ... ще
Клініка академіка Грищенко (Імплант) більше 30 років успішно лікує всі види жіночого і чоловічого безпліддя. Фахівці Клініки є експертами в області екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) та інших допоміжних репродуктивних технологій. Основна мета фахівців Клініки - допомогти пацієнтам знайти щастя бути батьками. Для досягнення цієї мети використовуються новітні технології, якісне обладнання європейських виробників, а також власний унікальний досвід. Комплексне лікування забезпечують підрозділи Клініки: відділення допоміжних репродуктивних технологій, ембріологічна лабораторія, відділення репродуктивної андрології, відділення оперативної гінекології з цілодобовим лікувальним стаціонаром, а також поліклінічне та лабораторне відділення
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Благовіщенська, 25на карті
Холодногірський м.Південний вокзал м.Центральний ринок
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Харкові:
Клініка академіка Грищенка, відділення репродуктивної андрології
add_box Андрологія Урологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Благовіщинська, 25
Холодногірський
Центр хребта «Respine» (Харків)
add_box Масаж Неврологія Ортопедія Травматологія Вертебрологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 19:00
вул. Благовіщенська, 2/15
Холодногірський
Gelfer, реабілітаційний центр хребта і суглобів
add_box Ортопедія Травматологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 22:00 access_time_filled нд : 10:00 - 17:00
вул. Нетеченська набережна, 8Б
Гранд Стоматологія
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 19:00
проспект Героїв Харкова, 10/12
Основ’янський
Приватний консультативний кабінет «Ваш Гінеколог Dr. Anna»
add_box Гінекологія ... ще
access_time_filled пн - ср : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled чт : вихідний access_time_filled пт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
​вул. Петра Болбочана, 6
 Медичний центр «ДОКТОР» на вул. Сумській
add_box Венерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Оториноларингологія Сексопатологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Сумська, 19
Київський
Стара Клініка
add_box Флебологія Хірургія ... ще
access_time_filled пн - чт : 11:00 - 15:00 access_time_filled пт : 8:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Харків, вул. Москалевська, 61
Центр розвитку особистості Вікторії Левицької
add_box Психологія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Сумська, 7/9
Шевченківський
Медичний центр наркологічної та психологічної допомоги «Харьковский нарколог»
add_box Наркологія Психіатрія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Полтавский шлях 123
«Мамин Дім» на Григорія Сковороди
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 16:00
вул. Григорія Сковороди, 31
Київський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
32 відгуки
Наталия 01 Лютий 2021
Смутило что в частной клинике задержки по времени приема пациентов, я ждала недолго, но девушка передо мной 40 минут. К тому же я оплатила свой визит к доктору еще до того как он состоялся, а та девушка после. Как-то не отрегулировано.
Наталья 17 Листопад 2020
Очень рада, что узнала об этой клинике.
Александра 12 Червень 2018
Мені сподобалась обстановка, затишок.
Ирина 11 Червень 2018
Очень хороший врач. Мне все детально объяснили и рассказали. Очень внимательный и профессиональный доктор.
Валерия 12 Квітень 2018
Все очень понравилось.
Ирина 23 Листопад 2017
Ожидали, чуть дольше, чем в назначенное время.
Людмила 10 Листопад 2016
Я была записана на 12:00 и рассчитывала, что попаду в это время на приём. Когда я пришла в клинику, мне пришлось заполнять карточку и прочие бумаги 40 минут. В результате я попала к доктору намного позже. Это очень накладно, поскольку всё время рассчитано было. Очень не понравилось, что не предупредили о том, что нужно приходить на 40 минут раньше для заполнения бумаг.
Татьяна 02 Листопад 2016
Нам пришлось ждать час приёма, хотя записывались на определённое время. Это очень не устроило в работе и организации клиники.
Юлия 04 Лютий 2016
Клиника очень удобная, хорошо обустроенная, пришлось минут 15 подождать, но в целом всем довольна.
Ксения 24 Червень 2015
В клинике комфортная обстановка и тут хорошо относятся к пациенту.
Філії мережі
Все клініки