Харків
 Медичний центр «ДОКТОР» на вул. Сумській

Медичний центр «ДОКТОР» на вул. Сумській

add_box Венерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Оториноларингологія Сексопатологія ... ще
Медичний центр "DOCTOR" – це сучасний лікувально-діагностичний центр, що надає широкий спектр медичних послуг. У ньому працюють висококваліфіковані професіонали своєї справи. У медичному центрі проводять діагностику патологій і захворювань на ранніх стадіях, розробляють індивідуальний план лікування для кожного з пацієнтів
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Сумська, 19на карті
Київський м.Площа Конституції м.Університет м.Архітектора Бекетова

Основною метою медичного центру "DOCTOR" є надання інноваційних методів діагностики і лікування з використанням сучасного обладнання. Колектив медцентру — це команда професіоналів (всі лікарі мають першу або вищу категорію, постійно підвищують свій професійний рівень, беруть участь в семінарах і конференціях, в т. ч. і міжнародних).

Головним завданням медичного центру є надання якісної медичної допомоги. Лікарі-фахівці пропонують різні схеми діагностики та лікування з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.

В установі є можливість за попереднім записом без черги потрапити на прийом до лікаря-фахівця, здати практично всі види аналізів, пройти УЗД та інші види досліджень. У медичному центрі "DOCTOR" завжди готові допомогти пацієнтам.

В лікувально-діагностичному центрі використовується високоточне обладнання відомих виробників. Для діагностики та лікування тут знаходиться високоточний апарат УЗД, кардіограф, апарат для промивання носа, апарат для лазерної терапії, кольпоскоп, гінекологічне крісло.

Дмитро 04 Квітень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці.
Наталія 04 Березень 2024
Все було доволі комфортно. Добре все пройшло.
Юрій 02 Березень 2024
Було все доволі добре.
Андрій 02 Березень 2024
Було все добре, нормально пройшло все.
Сергій 25 Січень 2024
Все сподобалось, все добре пройшло.
Філії мережі
Все клініки