Харків
 Медичний центр «DOCTOR»

Медичний центр «DOCTOR»

add_box Гінекологія Кардіологія Оториноларингологія Терапія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Багатопрофільна клініка, надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, інструментальне обстеження та інші послуги
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Вул. Я.Мудрого (Петровського), 26/28Вна карті
Київський м.Пушкінська
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Венерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Оториноларингологія Сексопатологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Сумська, 19на карті
Київський м.Площа Конституції м.Університет м.Архітектора Бекетова

У медичному центрі «DOCTOR» надається широкий спектр послуг за такими напрямками:

• Терапія, кардіологія (консультаційний прийом, лікування серцево-судинних захворювань: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, атеросклероз і ін.);
  • лікування інфекційних хвороб (герпес, ЗПСШ, та ін.);
  • ендокринологія (консультаційний прийом, призначення схеми лікування);
  • Ультразвукова діагностика (черевна порожнина, гінекологія, скринінг плода I, II, III, органи малого тазу і заочеревинного простору, щитовидна залоза та ін., судини, суглоби, є доплерівський режим дослідження)
  • отоларингологія (консультаційний прийом, лікування синуситів, гайморитів і ін., післяопераційна терапія);
  • акушерство (I, II, III скринінг вагітних та ін.);
  • гінекологія (консультаційний прийом, кольпоскопія, лікування ЗПСШ, видалення кондилом, лікування ерозії шийки матки, озоновані ванночки, введення і витяг ВМС);
  • хірургія (консультаційний прийом);
  • урологія (консультаційний прийом, призначення схеми лікування ЗПСШ, УЗД органів малого тазу, репродуктивних органів, інстиляції в уретру, лікування захворювань сечовидільної системи: цистити, пієлонефрити);
  • дерматологія (консультаційний прийом, видалення папілом, бородавок, лікування псоріазу, захворювань волосся і шкіри);
  • гірудотерапія (лікування медичними п'явками);
  • сімейна медицина (консультаційний прийом, призначення лікування, ви можете викликати лікаря додому);
  • вікова і естетична медицина (консультаційний прийом, нитьовий ліфтинг, ін'єкційна корекція)

Обладнання медичного центру:

• УЗ-апарат «LOGIQ F6 GE Medical Systems Ultrasound»
Дмитро 04 Квітень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці.
Наталія 04 Березень 2024
Все було доволі комфортно. Добре все пройшло.
Юрій 02 Березень 2024
Було все доволі добре.
Андрій 02 Березень 2024
Було все добре, нормально пройшло все.
Сергій 25 Січень 2024
Все сподобалось, все добре пройшло.