Харків
Клініка академіка Грищенка, відділення репродуктивної андрології

Відгуки про клініку Клініка академіка Грищенка, відділення репродуктивної андрології

Клініка
add_box Андрологія Урологія ... ще
Клініка академіка Грищенко (Імплант) більше 30 років успішно лікує всі види жіночого и чоловічого безпліддя. Фахівці Клініки є експертами в області екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) та інших допоміжних репродуктивних технологій. Основна мета фахівців клініки - допомогти пацієнтам знайти щастя бути батьками. Для досягнення цієї мети використовують новітні технології, якісне обладнання європейськіх виробників, а також власний унікальний досвід. Комплексне лікування забезпечують підрозділи клініки: відділення допоміжніх репродуктивних технологій, ембріологічна лабораторія, відділення репродуктивної андрології, відділення оперативної гінекології з цілодобовім лікувальним стаціонаром, а також поліклінічне та лабораторне відділення
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Благовіщинська, 25на карті
Холодногірський м.Південний вокзал м.Центральний ринок
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
37 відгуків
Дмитро 18 Березень 2024
Гарний сервіс, візит сподобався
Олег 02 Січень 2024
Сподобалась клініка.
Михаил 27 Травень 2021
Дуже довгі черги, дуже довго очікував на свій прийом у лабораторії, не організовано процес прийому пацієнтів, на усі аналізи жива черга.
Anton 07 Лютий 2020
В клинике хорошее оборудование.
Андрей 08 Січень 2020
В принципе, персонал вежливый и доктор тоже. Все было идеально!
Руслана 06 Січень 2020
В клинике комфортно, чисто, быстрое и качественное обслуживание персонала, есть система охраны что и есть большим плюсом.
Наталия 04 Січень 2020
Клиника современная. Мне понравилась.
Ольга 19 Січень 2019
Меня прекрасно посмотрели, мне всё очень понравилось на приеме.
Ирина 13 Листопад 2018
Обслуживание очень хорошее, все такие приветливые и уважительные, внимательно относятся к своим пациентам. Мне понравилось, я обязательно порекомендую своим знакомым.
Валентина 20 Червень 2018
В клинике нет рецепции, но я об этом не знала и 40 минут ждала пока меня позовут, оказывается нужно было подходить к кассе.
Філії мережі
Все клініки