Суми
Клініка академіка Грищенко (Імплант) в м. Суми

Клініка академіка Грищенко (Імплант) в м. Суми

Клініка
add_box Акушерство Генетика Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика Урологія
Клініка академіка Грищенко (Імплант) близько 30 років допомагає вилікувати чоловіче і жіноче безпліддя. У медцентрі використовують тільки сучасні технології для комплексного лікування. Лікарі клініки є експертами в сфері репродуктології
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пл. Троїцька, 1/1на карті
Сумская область

Клініка академіка Грищенко (Імплант) допомагає сім'ям вилікувати жіноче і чоловіче безпліддя вже близько тридцяти років. Цьому сприяють висококваліфіковані фахівці, які займаються репродуктології і екстракорпоральним заплідненням.

Однією з важливих цілей медичного закладу є в допомоги людям, які хочуть стати батьками. Для цього лікарі медцентру використовують сучасні технології, обладнання закордонного виробництва і ніяк не можуть обійтися без власного унікального досвіду.

Клініка академіка Грищенко (Імплант) надає комплексне лікування у відділенні допоміжних репродуктивних технологій, репродуктивної андрології, оперативної гінекології з лікувальним стаціонаром ембріологічною лабораторії, а також в лабораторному і поліклінічному відділеннях.

Медичний заклад щодня надає допомогу подружнім парам, які хочуть народити власну дитину. Багато пар України, Росії, країн СНД пізнали щастя батьківства і материнства, завдяки медцентру. Тому що саме в клініці академіка Грищенко (Імплант) застосовують методики високої якості для лікування чоловічого і жіночого безпліддя. До них відносяться:

• ІКСІ - інтрацитоплазматичне введення сперматозоїдів;
  • ЕКО - екстракорпоральне запліднення, яке надасть можливість штучно провести запліднення з використанням сперматозоїдів;
  • ЕКО із застосуванням кріоембріонов, тобто лікарі використовують заморожених ембріонів;
  • ІМСІ - мікроін'екціонная процедура, в якій сперматозоїда вводять в яйцеклітину;
  • внутрішньоматкове введення сперматозоїдів;
  • програма донорства яйцеклітини і сперматозоїдів;
  • сурогатне материнство.
Світлана 06 Серпень 2024
Все добре, але прийом відбувся із запізненням на 15 хвилин, було не дуже зручно.
Наталія 22 Липень 2024
В клініці дуже приємний персонал, дівчата дуже гарно ставляться до пацієнтів, дуже ввічливі. Обслуговування на високому рівні, хороші лікарі, діагностику зробили як потрібно
Ганна 24 Січень 2024
Зручне розташування клініки, гарний вигляд. Приємні спеціалісти та персонал.
Тетяна 11 Січень 2024
 У клініці працюють професіонали.
Ірина 07 Грудень 2023
 Задоволена візитом у клініку. Дякую.